Харків отримав першу партію сучасних тролейбусів

Днями до Харкова надійшла перша партія тролейбусів марки PTS, які були профінансовані «Укргазбанком» на умовах фінансового лізингу. Зокрема, три нових сучасних тролейбуси вже готові до виходу на рейси. Про це повідомляють в прес-службі банку.

Відзначається, що угода фінансового лізингу підписана з місцевим комунальним підприємством «Салтівське трамвайне депо». В цілому місто планує закупити півсотні таких тролейбусів. Загальна вартість проекту оновлення громадського транспорту становить близько 14,3 млн євро.

«Комунальні підприємства потребують підтримки, тому ми пропонуємо просту програму фінансового лізингу з максимально зручними та лояльними умовами фінансування, це без зайвого навантаження на бюджет допомагає оновити міський транспорт», – пояснюють в Укргазбанку.

Тролейбуси PTS-12 випускаються в Броварах підприємством ТОВ «Політехносервіс», відоме своїми системами управління СТТ-01. Ними комплектуються тролейбуси «Богдан». Однак на підприємстві вирішили піти далі і почати виробництво власних тролейбусів з автономним ходом на базі білоруського кузова МАЗ-203Т. Це підприємство стало вже сьомим виробником тролейбусів в Україні.

Зокрема, в нових тролейбусах автономного ходу вистачить до 50 км. Такі тролейбуси PTS-12 вже курсують вулицями Вінниці.

«Банк співпрацює з муніципалітетами у всіх куточках країни, пропонує доступні умови кредитування на заходи з енергоефективності та ремонтні роботи. Втім, левова частка проектів – це модернізація транспорту. Особливо приємно, що в українських містах все частіше з’являється новий транспорт українського виробництва », – відзначають в банку.

Проекти розвитку екологічно безпечного транспорту – пріоритет «Укргазбанку», який має статус провідного екобанку і багаторічний досвід реалізації масштабних енергоефективних проектів в Україні.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ