Ілон Маск запитав, чим може допомогти білорусам: йому порадили відправити Лукашенка в космос

Ілона Маска в Twitter попросили попросили звернути увагу на протести в Білорусії. Він запитав, чим він може допомогти і йому написали понад 400 варіантів. banda.media розповість подробиці.


Що сталося

Користувач Twitter під ніком Ервін Вейк написала повідомлення про протести в Білорусії. Вона позначила Ілона Маска і Білла Гейтса з проханням допомогти білорусам в поширенні інформації.

«Білорусія у вогні. Вбивства, побиття і катування: так автократи “виграють” свої вибори. Розкажіть про це. Ілон Маск, Білл Гейтс і хто-небудь, у кого є голос, скористайтеся ним зараз», написала вона.

Ілон Маск відповів на повідомлення. “Шкода це чути. Що ми можемо зробити, щоб допомогти?» написав він.

Зараз під твітом 416 коментарів. Повідомленням поділилися 6 тисяч осіб.

Що люди просять у Ілона Маска

В основному у нього просять підтримати протести в Білорусії і виступити з публічною заявою. Також йому дали посилання на збір грошей для допомоги затриманим в протестах.

«Спасибі, що звернули увагу на проблему. В першу чергу протестуючі в Білорусії потребують уваги світової громадськості, я думаю, ви можете в цьому допомогти. Ви можете допомогти матеріально, ось контакти людей, які збирають гроші для протестуючих», написала користувач Ервін Вейк.

Ще багато людей просять Ілона Маска допомогти Білорусії з доступом в інтернет. Користувач з ніком Richard Zorge попросив включити Білорусію в бета-тестування програми Starlink (один з проектів Ілона Маска, глобальна супутникова система, яка повинна забезпечити доступ до вільного інтернету практично по всій планеті прим. ред.).

Richard пояснив Маску, що уряд в Білорусії відключив інтернет по всій країні, щоб силою утримати владу.

Ще кілька повідомлень було з проханням посадити Олександра Лукашенка в ракету і відправити його далеко.

«Дайте Лукашенку ракету, щоб він полетів. Але якщо серйозно, то розповсюдьте, будь ласка, інформацію про те, що відбувається в Білорусії, по всьому світу. Ми тут одні, без підтримки з боку інших країн, боремося з армією диктатора», написав користувач Бухав Артем..

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ