Instagram провів редизайн додатку. Що змінилося

Instagram вперше за багато років провів редизайн додатку. З’явилися нові функції, змінився порядок вкладок на головному екрані. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Що нового

  • З оновленням, на головний екран додали вкладки Reels і Shop.
  • У вкладці Shop користувачі зможуть переглядати персональні рекомендації, добірки редакторів, відео з опцією покупки і колекції нових продуктів.
  • Про запуск Reels компанія розповіла в серпні 2020 року. Він дозволяє створювати і ділитися 15-секундними відео з ефектами і схожий на TikTok. Вкладка Reels у додатку буде містити колекції таких роликів від інших користувачів.
  • Оберіть «Подобається» і «Створити пост» перемістилися у верхній правий кут. Тепер вони перебувають поруч із вкладкою повідомлень Direct.

Примітно, що Reels працювати сервіс буде в країнах, де Facebook володіє правами на використання музики: Україна до списку не входить. Швидше за все, користувачі з України зможуть лише переглянути ролики Reels, проте не будуть чути музику.

«Ми не сприймаємо ці зміни легковажно – ми давно не оновлювали головний екран Instagram. Але те, як люди створюють культуру і насолоджуються нею, змінилося, і найбільший ризик для Instagram полягає не в тому, що ми змінюємося занадто швидко, а в тому, що ми не змінюємося і стаємо неактуальними. Ми раді новому дизайну і вважаємо, що він дає додатку таке необхідне оновлення, залишаючись при цьому вірними нашим основним цінності – простоті»- написав про оновлення у своєму блозі голова Instagram Адам Моссері.

Нагадаємо, раніше Facebook об’єднала чати Instagram і Messenger.

Читайте також:

Facebook об’єднала чати Instagram і Messenger. Встановлювати обидва додатки не потрібно

Facebook запустив Rights Manager – інструмент для захисту прав на зображення. У тому числі і в Instagram

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ