Інвестбанк LionTree вивчить можливість прийняття криптоплатежів

Американський інвестиційний банк LionTree розглядає можливість прийняття криптовалют як засіб оплати, а також випуск власного токена в майбутньому. Про це заявив голова організації Ар’є Бурков у листі за підсумками року.

«Ми пройшли довгий шлях з моменту першої розмови про цифрову валюту в 2012 році, коли дали кожному співробітнику по одному біткоїну в рамках мозкового штурму. Ми продовжимо експерименти з тим, що чекає на нас у майбутньому», — написав він.

Бурков назвав криптовалюти потенційним інструментом розширення прав та можливостей людей. Він також наголосив, що індустрія цифрових активів стала “виходом для покоління, заблокованого в традиційній фінансовій системі”.

За словами глави LionTree, у 2021 році криптовалюти “стало неможливо ігнорувати”, оскільки ринкова капіталізація перевищила $3 трлн. Фахівець пов’язує бурхливе зростання сектора зі спробами інвесторів захистити свої позиції від інфляції, а також знайти та забезпечити більшу прибутковість.

Він наголосив і на проблемах, які тільки належить вирішити індустрії. Зокрема, Бурков виділив низьку енергоефективність блокчейна і незручні інтерфейси криптовалютних продуктів.

Нагадаємо, у листопаді фінансовий конгломерат Citigroup заявив про запуск орієнтованого на криптовалюти підрозділу у рамках групи з обслуговування інституційних клієнтів.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ