Інвестиційний банкінг «ТАСКОМБАНКУ» – нові інструменти для інвесторів та бізнесу

«ТАСКОМБАНК» вже понад 13 років активно працює на ринку цінних паперів і є лідером із випуску корпоративних паперів на національному ринку. Проте банк пішов далі і запропонував те, чого ще не пропонували українські банки – «ТАСКОМБАНК» стає майданчиком, що поєднує потреби бізнесу та вкладників, надаючи послуги інвестиційного банкінгу.

На платформі інвестиційного банкінгу invest.tascombank.ua представлено низку інструментів, що сприяють примноженню приватного капіталу клієнтів, залученню корпоративних коштів та збереженню цінних паперів. На сьогоднішній день банк успішно реалізує випуски цінних паперів українських емітентів та залучення корпоративного боргу, а також виводить нову послугу з управління цінними паперами та грошовими коштами.

Фактично «ТАСКОМБАНК» відкриває своїм клієнтам новий цивілізований, регламентований зрозумілими правилами інструмент залучення інвестицій. Банк безпосередньо виводить інвестора на цікаві інвестиційні проекти реального сектора економіки. При цьому клієнтам-вкладникам пропонують вищу ставку, ніж за депозитами, а компанії-клієнтів, які потребують доступного фінансування, залучають додатковий інвестиційний ресурс. «ТАСКОМБАНК» пропонує свою потужну експертизу щодо аналізу проектів позичальника та прогнозів їх стану в майбутньому, навички та досвід реалізованих інвестиційних проектів.

«Наразі ситуація склалася така, що ставки за депозитами для юридичних та фізичних осіб значно нижчі від ставок ОВДП, що ставить під питання формування збалансованого, працездатного портфеля банківського сектора країни. Відтак банки мають обирати — кредитувати бізнес за ставками, наближеними до ОВДП, або зменшивши ризики, вкласти ресурс у самі ОВДП. Послуга з управління цінними паперами дозволяє об’єднати запити кількох категорій клієнтів: розширити коло інвесторів, знизити вартість кредитного ресурсу для позичальників та надати нові інструменти вкладникам для диверсифікації інвестицій та збільшення їхньої прибутковості», — пояснює Артем Карелін, керівник напряму інвестиційного банкінгу «ТАСКОМБАНКА».

«ТАСКОМБАНК» пропонує кілька стратегій інвестування: Рантье (портфель з корпоративними облігаціями наших клієнтів та ОВДП), Партнер (широкий сегмент проектів партнерів банку) та Мікс (якщо клієнт хоче диверсифікувати інвестиції, «розклавши яйця у різні кошики»). Прибутковість інвестицій залежить від обраної стратегії та рівня ризику.

«ТАСКОМБАНК» отримав необхідну ліцензію і вже має партнерський фонд, завдяки якому реалізує стратегії інвестування, що задовольняють потреби консервативних, а невдовзі сміливіших і любителів великих доходів інвесторів.

Для потенційних інвесторів та позичальників на сайті «ТАСКОМБАНКУ» створено платформу, де кожен зареєстрований користувач зможе ознайомитися з портфоліо доступних проектів та фінансовою звітністю емітентів. Банкіри працюють над розширенням функціоналу користувача кабінету, через який клієнти зможуть послідовувати поточні котирування, ознайомитися з аналітикою, дистанційно купити/продати цінні папери, надіслати запит щодо обраної інвестиційної стратегії, отримати звіти про поточний стан рахунку тощо.

Крім андеррайтингу та управління цінних паперів, на платформі invest.tascombank.ua банк пропонує інші класичні послуги інвестиційного банкінгу: послуги депозитарної установи, послуги брокера, послуги рефінансування вкладень у ліквідні цінні папери через операції РЕПО тощо.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ