Інженер Apple критикувала компанію в Twitter: її звільнили та звинуватили у витоку інформації

Із Apple звільнили старшого інженера Ешлі Йовик за нібито порушення правил компанії. В компанії заявили, що співробітниця “зливала інформацію”. Протягом кількох місяців Йовик відкрито писала в Twitter про домагання, стеження та проблеми безпеки на робочому місці. Banda.media розкаже деталі.

Що трапилося

“Коли в березні я почала заявляти про проблеми безпеки на робочому місці – мене почали залякувати. Я була готова до звільнення”, – говорить Ешлі.

Її звільнили після того, як вона почала розповідати в своєму Twitter висловлюватися про домагання на роботі. Спочатку її відсторонили від її обов’язків, обгрунтовуючи це тим, що йде слідство.

Декілька днів тому Ешлі отримала листа від менеджера Apple, який вимагав прийти в офіс, щоб обговорити те, що сталося. Ешлі відповіла, що не прийде і готова все обговорити в електронній формі. Через декілька годин вона отримала лист про звільнення.

За чотири роки в компанії Ешлі заробила опціонів на $591 тис. Але вони згоріли після звільнення.

Йовик також розповіла, що кадровики та юристи отримали її відверті фото з телефону, коли вона прив’язала робочий ID до телефону.

Twitter: Ешлі Йовік

Видання The Verge направило листа в Apple з проханням пояснити , що сталося. В компанії зазначили, що не обговорюють питання по конкретним співробітникам.

Ешлі не здається

Як пише видання AppleInsider, Національна рада з трудових відносин США дозволила Ешлі Йовік подати позов проти Apple. Її також підтримала Комісія з рівних можливостей при працевлаштуванні США та каліфорнійський Департамент справедливої зайнятості та житлового будівництва.

В своєму блозі Ешлі написала, що буде боротися з компанією до кінця. Не для того, щоб відновитися на роботі, а для того, щоб співробітники бачили, що з Apple можна і потрібно боротися.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ