iPhone 13 зможе отримувати підтримку супутникового зв’язку для дзвінків поза зоною мережі

Аналітик Мін-Чі Куо говорить, що iPhone 13 зможе відправляти повідомлення та дзвонити через супутниковий зв’язок. Це робиться для тих, хто часто буває в місцях де не підтримується мережа. Banda.media розповість деталі.

В замітці для інвесторів аналітик Мін-Чі Куо написав, що iPhone 13 буде підтримувати підключення до супутників LEO. Користувачі зможуть дзвонити та відправляти повідомлення поза зоною дії мережі. Для цього в iPhone, вбудували чип Qualcomm X60.

Хто надаватиме послугу

Starlink від SpaceX вже надає послуги супутникового зв’язку та інтернета LEO. Але з Apple, скоріше за все, буде працювати  Globalstar, оскільки ця компанія вже співпрацює з розробником чипів Qualcomm X60.

Коу говорить, що оператори будуть заключати договори з Globalstar, щоб ті надавали можливість клієнтам, телефонувати використовуючи супутниковий зв’язок.

Space Station In Space. Realistic 3D Scene.

Хто такий Мін-Чі Куо

Мін-Чі Куо – аналітик TF International Securities, групи фінансових послуг в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Він збирає інформацію від своїх контактів – постачальників Apple. На основі цього він робить замітки для своїх клієнтів та інвесторів.

І хоча Мін-Чі Куо не завжди правий, його прогнози про майбутні продукти Apple достатньо точні, щоб вважати його надійним джерелом. Аналітик досить точно передбачив вихід нових iPhone, iPad, Mac mini і MacBook.

Що ще відомо про iPhone 13

Інсайдер Джон Проссер, який неодноразово робив заяви стосовно продукції Apple, розповів, що один смартфон із лінійки iPhone 13 буде без роз’єма для зарядки. За словами блогера, такою буде тільки одна модель, найдорожча із серії.

Проссер вважає, що зарядити смартфон можна буде тільки за допомогою безпровідної зарядки MagSafe, яку представили в минулому році.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ