IT-компанії Avenga купує українську Perfectial

Компанія Avenga повідомила про приєднання Perfectial до своєї платформи. Сума угоди не розголошується. Після об’єднання кількість фахівців в Avenga складе понад 3500 осіб.

Детали сделки

  • Perfectial стала 5 компанією, яка приєднується до Avenga. Раніше її частиною вже стали IT Kontrakt, Solidbrain, CoreValue та Sevenval.
  • Компанія змінить назву на Perfectial powered by Avenga. У Perfectial зараз працює близько 500 фахівців, більшість із них – в офісах у Львові, Івано-Франківську та Києві, а кілька команд – в інших українських містах. Основна експертиза Perfectial: розробка ПЗ та UX. Серед клієнтів компанії: Wizzair, Mirantis, Clickatell, Roku.
  • Для Avenga покупка Perfectial – можливість масштабуватись. Avenga вже налічує понад 3000 співробітників в офісах у США, Європі та Азії. Одне з найчисельніших представництв – в Україні. Після приєднання Perfectial їхня кількість зросте до 3500.
  • Avenga спеціалізується на впровадженні ІТ-рішень для медичної, фармацевтичної, фінансової, страхової та автомобільної індустрій. Серед клієнтів компанії PZU, Allianz, ABB, Volvo.
  • Окрім світових офісів Avenga є у 9 містах України: Києві, Львові, Харкові, Вінниці, Івано-Франківську, Луцьку, Полтаві, Хмельницькому та Черкасах, а українська команда налічує близько 700 фахівців. Незабаром компанія планує відкривати офіси в інших містах України, тому активно розширює штат.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ