Карантин вихідного дня – втрата до 40% виручки ресторанами

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) запропонувало ввести в Україні карантин вихідного дня. За його умовами (поки не прийнятим Кабміном), заклади громадського харчування на вихідні зможуть працювати тільки на винос. За даними сервісу автоматизації кафе і ресторанів Poster, це може привести до падіння виручки таких закладів на 40% і більше.

  • За даними компанії, саме на вихідні припадає основна частина виручки ресторанів. У вихідні дні ресторани заробляють у середньому 41% від свого тижневого обороту, бари – 40%, піцерії і кальянні – 35%, фастфуд – 31%, кондитерські – 30%.
  • Кав’ярні та пекарні найменше залежать від вихідних, але і для таких закладів субота та неділя – це 25-27% тижневого обігу.
  • Якщо в Україні введуть карантин вихідного дня, то для ресторанного бізнесу з маржинальністю 20% і нижче це буде означати роботу в збиток, відзначають у Poster.
  • Дослідження проводилося на даних близько 5000 закладів в Україні. Це – неперсоналізована статистика за період з 6 січня по 8 листопада 2020 року.

Читайте також:

«Влада ніяк не підготувалася»: підприємці – про можливий локдаун

«Бізнес може не відновитися»: Multiplex і «Планета Кіно» виступили проти локдауну

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ