Карту monobank можна купити у магазинах «Фокстрот» за 50 гривень і отримати їх собі на рахунок

Мережа магазинів «Фокстрот» спільно з monobank і компанією Visa з 15 квітня запустила у продаж платіжні карти на касах торгових точок. Серед ритейлерів електроніки і побутової техніки така послуга у партнерстві з monobank надається вперше.

Вартість карти становить 50 гривень, втім, після реєстрації та дистанційної верифікації у додатку банку ця сума буде зарахована покупцеві на рахунок. Відповідно, сама карта для користувача буде безкоштовною.

«Ми раді, що «Фокстрот» розмістив наші карти на касах. Тепер клієнти, які приймають рішення про купівлю, зможуть дозволити собі більше: зареєструватися на місці і відразу скористатися кредитними коштами або оформити купівлю частинами», – зазначив Анатолій Рогальський, CMO monobank.

У результаті співпраці monobank пропонує клієнтам додатковий і доступний спосіб отримання платіжної картки, а ритейлер «Фокстрот» тим самим розширює ряд популярних сервісів для своїх покупців.

«Ми продовжуємо впровадження актуальних рішень для удосконалення клієнтського досвіду, тому перші серед великих мережевих ритейлерів електроніки запустили у продаж платіжні карти monobank. Картку monobank можна придбати у роздрібних магазинах бренду «Фокстрот», а це більше 160 торгових точок у 90 населених пунктах країни. Переконаний, що постійні і потенційні клієнти оцінять переваги зручного банкінгу, адже таким чином, ми фактично пропонуємо їм сучасний інструмент оплати, яким вони можуть користуватися вже через 10-15 хвилин після його купівлі», – прокоментував Руслан Дорошенко, начальник відділу розвитку та управління додатковими сервісами Foxtrot.


Відзначимо, що першим партнером monobank з оформлення карти на касі супермаркету став продуктовий ритейлер Novus у грудні минулого року.

«Фокстрот» – одна з найбільших торгових мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Станом на квітень 2021 року бренд є омніканальним (оффлайн і онлайн торгівля): охоплює 163 магазини загальною торговою площею понад 153 000 кв. м в 90 обласних і районних центрах України, інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого досягає 9,5 млн користувачів у місяць.

У 2019 році компанія оголосила про комплексне перезавантаження бренду. За півтора року реалізації стратегії оновлення «Фокстрот» модернізував сайт інтернет-магазину, реформатував близько 40 роздрібних магазинів і відкрив 4 нових торгових об’єкти. У поточному році бренд має намір оновити 20 і відкрити 9 нових магазинів.

Разом з тим, ритейлер першим серед конкурентів впровадив такі інноваційні сервіси, як перехід на онлайн-касові апарати (електронний чек), активував опцію для оплати товарів і послуг за допомогою свого чат-бота у Viber, підключив спосіб цифрової оплати – платіжний сервіс Visa QR .

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ