Карти даркстора, Data Science і $ 15000 за вибухові рішення: Fozzy Group і McKinsey & Company запрошують на Hack4Retail

Цієї осені Fozzy Group і McKinsey & Company проведуть Hack4Retail — хакатон для Data Science-рішень у сфері рітейлу. Захід пройде у два етапи: 30–31 жовтня і 14–15 листопада, у гібридному форматі, поєднуючи онлайн і офлайн, й адаптуючись до будь-яких карантинних умов. Реєстрація учасників відкрита до 29 жовтня включно на сайті.

Перший тур Hack4Retail відбудеться 29–31 жовтня в онлайн-форматі, і передбачає роботу команд на платформі «AnalyticsVidhya». У рамках цього етапу протягом двох днів учасникам потрібно буде зробити прогноз продажів e-commerce для зазначених організаторами географічних локацій і продуктів. За результатами першого туру виберуть 20 команд, які будуть генерувати рішення й  у фіналі.

Фінальний тур для 20 відібраних команд відбудеться 13–14 листопада в Києві. За 24 години учасники нагенерують, представлять ідеї й розроблять робочі варіанти рішень. Завдання для учасників фінального туру — оптимізувати операційний двигун роботи e-commerce, а саме карту даркстора, і знайти інноваційні вау-рішення, про які раніше ніхто й не замислювався.

Учасникам будуть допомагати ментори від McKinsey & Company і Fozzy Group, які нададуть командам підтримку, консультації і зворотний зв’язок протягом усього заходу. До того ж команди зможуть попрацювати з реальними базами даних і бізнес-кейсами.

Узяти участь у хакатоні запрошують Data Science-фахівців, розробників, веб-, дата- і бізнес-аналітиків, продуктових менеджерів, маркетологів, дизайнерів і креативників. Однак, бажання важливіше спеціалізації — абсолютно кожен старше 18 років може взяти участь і поборотися за призи.

Участь у хакатоні безкоштовна. Для того щоби стати учасником, потрібно зареєструватися до 29 жовтня включно на сайті, зібрати команду з 2–4 чоловік або приєднатися до вже існуючої і завоювати місце в обох етапах Hack4Retail.

Загальний призовий фонд становить $ 15 000. Ця сума буде розподілена між кращими командами за рішенням організаторів і журі.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ