Кількість польських віз, виданих українцям, скоротилася на 44%

На 44,2% менше українців отримали польську візу, короткострокову або довгострокову, у перші шість місяців 2020 року порівняно з аналогічним періодом минулого року (270 360 в порівнянні з 484 377). Про це повідомляє shengenvisainfo.

На 44,2% менше українців отримали польську візу, короткострокову або довгострокову, у перші шість місяців 2020 року порівняно з аналогічним періодом минулого року (270 360 в порівнянні з 484 377).

Причина падіння

Падіння, очевидно, було викликане пандемією коронавірусу і заходами щодо стримування, подальшого спалаху, такими як закриття візових центрів та обмеження у роботі прикордонних пунктів.

Які візи затребувані

  • Згідно зі звітом польського Міністерства закордонних справ, із загальної кількості польських віз, виданих українцям, 269 875 були призначені для довгострокових цілей (віза D): навчання, робота, возз’єднання сім’ї і т. д. Кількість віз D, виданих українцям, на 44% менше, ніж за той же період в 2019 році.
  • Кількість виданих короткострокових віз (C) різко зменшилась на 77%: 485 порівняно з 2112 за перше півріччя 2019.
  • Найбільш різке зниження у видачі віз було у другому кварталі року — квітні, травні, червні — через введення обмежень, включаючи закриття польських консульств і візового центру в Україні з 16 березня по 4 травня.
  • Стверджуючи, що ситуація, пов’язана з пандемією коронавірусу, покращилася, минулого місяця польська влада знову відкрили кілька своїх візових центрів за кордоном, але з обмеженнями.

Обсервація

Незважаючи на те, що Польща дозволяє в’їзд українцям, подорожуючим для важливих цілей, наприклад, по роботі, ті хто прибуває повинні пробути в карантині два тижні.

Проходження тесту covid-19 дозволено лише на 10-й день карантину. Люди, які отримали негативний результат, можуть негайно покинути карантинну зону.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ