Клієнти monobank вже у п’ятницю отримають тисячу гривень підтримки

У понеділок, 13 грудня, в Україні запустили бета-тестування послуги «єПідтримка». На пілотну програму записалось 2,4 млн українців. Співзасновник Fintech Band Олег Гороховський каже, що клієнти monobank оформили 1,1 млн карток для виплати.

Що трапилося

Олег Гороховський, співзасновник monobank, розповів, що команда протестувала пілотні виплати. Скільки користувачів та хто саме отримав гроші – невідомо.

2,4 млн. користувачів програми «Дія» подали заявки на бета-тест. Заявки на виплату тисячі гривень залишили 544 тис. користувачів.

Але щоб отримати виплати, вакциновані українці мають відкрити рахунки в банках. Таких поки що 1,7 млн ​​користувачів. Олег Гороховський написав, що 1,1 млн. клієнтів оформили карту в monobank.

Також співзасновник необанку розповів, що всі, хто подав заявку на тестування послуги, отримають гроші цієї п’ятниці, 17 грудня. Коли ж тестування закінчиться (швидше за все, це 19 грудня) – усі користувачі отримають свою тисячу гривень одразу після подання заявки. У monobank зазначили, що не чекатимуть, коли Мінекономіки перерахує ці гроші.

«Крім того, ми готуємо забійні пакетні пропозиції від партнерів, щоб ви могли витратити цю 1000 гривень на один клік і з вигодою для себе», – написав Гороховський.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський пообіцяв роздати тисячі гривень усім українцям, які вакцинували двома дозами. На програму «єПідтримка» спочатку виділили 3 млрд грн, але пізніше вирішили збільшити цю суму до 8 млрд грн.

Старт програми заплановано на 19 грудня. Українці, які мають зелений сертифікат вакцинації повинні оформити у банку-партнері спеціальну картку для виплати та подати заявку через додаток «Дія». Після зарахування тисячі гривень користувачі зможуть витратити ці гроші на певні послуги: купити книги, квитки в кіно або театри, квитки на внутрішні рейси, абонемент до спортзалу. Перевести в готівку ці гроші не можна і пересилати на іншу карту теж. Тисячу гривень підтримки українці мають витратити за чотири місяці з моменту зарахування.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ