Колаборація Facebook і Ray-Ban – розумні окуляри з камерою та динаміками по ціні від $299

Раніше Banda.media розповідала про те, що компанія Facebook спільно з Ray-Ban представили окуляри під назвою Ray-Ban Stories. The Verge розповів деталі. На вигляд їх не відрізниш від звичайних, але вони вміють знімати відео, робити фото та приймати дзвінки та відтворювати музику.

  • В окуляри вбудовані дві 5-мегапіксельні камери, які дозволяють фотографувати та знімати відео. Пристрій синхронізується з додатком Facebook View – там же можна редагувати фото та відео. Щоб розпочати зйомку, достатньо сказати “Hey Facebook, take a video”. Пам’яті розумних окулярів вистачить на зберігання 30 роликів тривалістю 30 секунд чи 500 фото.
  • Також в конструкцію Ray-Ban Stories вбудовані динаміки, які дозволяють слухати музику з телефона через Bluetooth чи приймати дзвінки. В дужці окулярів є сенсорна панель – за її допомогою можна керувати відтворення аудіо.
  • Батареї розумних окулярів вистачає на 6 годин використання, на її повну зарядку знадобиться близько години.
  • Три моделі Ray-Ban: Wayfarer, Round і Meteor будуть представлені в 20 варіантах з різноманітними лінзами та оправами. Вартість окулярів варіюється від $299 до $379.В комплекті також йде футляр з акумулятором – його вистачить для 3 повних зарядів, і USB-C для зарядки футляра.
  • Придбати їх можна буде в онлайн-магазинах Ray-Ban в США, Канади, Британії, Італії, Ірландії та Австралії.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ