Комфорте дистанційне, офісний фултайм або їх чергування: як хлопці з VOKI Games вибирають формат роботи

Геймдів-студія з офісами у Лімасолі, Києві та Одесі на своєму прикладі показує, як це – бути дбайливим роботодавцем. І ця турбота не обмежується оплаченими обідами, спортом і медстраховкою. У VOKI зосередилися на тому, щоб перш за все людям було комфортно працювати. 

Саме тому кожен працівник сам вибирає зручний формат роботи: офіс фултайм у тиждень, дистанційне або зручне поєднання цих двох режимів. При цьому офісні хлопці та дистанційники отримують однаковий соцпакет і пристойний список додаткових булочок.

«Ми з моєю командою постійно генеруємо ідеї та всіляко креативимо. Іноді цьому сприяє спілкування з колегами і завзяті обговорення свіжих мемів на офісних кава-поінтах, іноді – веселі рекламні слогани у метро або провокаційні арт-виставки, а іноді варто просто попрацювати вдома в тиші в обнімку з котом. Ніколи не знаєш, де саме наздожене натхнення! Тому я дуже рада, що у мене є можливість працювати з будь-якої точки Києва, України та світу в цілому, головне, щоб інтернет не підводив і під рукою був блокнот!», – із захопленням ділиться керівник відділу PR і комунікацій Міла Дучак

Круто, що навіть ті хлопці-дистанційники, які проживають за сотні кілометрів від офісів VOKI, завжди можуть приїхати «погостювати» і зустрітися з командою. Для цього створені спеціальні робочі місця у зоні коворкінгу, де є вся необхідна техніка. Бронюй, приїжджай і твори з комфортом у колі захоплених колег.

Богдан Постушний, UI-художник

«Я живу в Харкові і працюю в VOKI дистанційно. У київський офіс приїжджаю рідко, але з великим задоволенням. У лютому влаштував чергову таку поїздку і ще раз переконався у тому, як приємно працювати в прогресивній компанії і бути мобільним. Я художник, і для роботи мені мало одного лише ноутбука, але впевненість у тому, що в офісі тебе завжди зустрінуть, затишно влаштують і нададуть все – від графічного планшета до теплого пледа взимку, дуже радує », – розповідає UI-художник Богдан Постушний.  

Олексій Куріпко, UI Technical Designer

«Я – людина товариська, і кава в самоті точно не для мене. Тому, коли я прийшов працювати в VOKI (спочатку на дистанційне), швидко зрозумів, що дуже хочу в офіс. Ближче до команди і живого спілкування. Моє бажання відразу почули – тепер щоранку мене чекають мій стіл, комп’ютер, планшет і навушники. Відвідування офісу тримає в тонусі, не дозволяє пустити коріння у квартирі. Ще жодного разу не пошкодував про своє рішення – тут мої друзі і відмінна атмосфера для роботи», – ділиться думками UI Technical Designer Олексій Куріпко.    

Також багато команд користуються можливістю попрацювати в одеському офісі компанії. Це круто об’єднує колектив, дає можливість обмінятися досвідом з колегами та зарядитися енергією, просто змінивши обстановку. Такий тимчасовий релокейт дуже виручає, коли терміново хочеться нових вражень і свіжого погляду на робочі завдання. Повернутися з відрядження колишнім точно не вийде, адже вікна офісу «дивляться» прямо на море.

Якщо ви крутий геймдів-фахівець та фанат ігор, цінуєте комфорт і мобільність у роботі, шукайте вакансії VOKI Games і ставайте частиною великої команди.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ