Криптобіржа Thodex перестала працювати, а її гендиректор пропав з $ 2 млрд коштів користувачів

Турецька криптовалютна біржа Thodex припинила роботу, а її засновник Фарук Фатіх Озер пропав.

Як зазначає VC.ru, тисячі користувачів, які не можуть повернути гроші, підозрюють, що кошти вкрали, а влада Туреччини вже видала міжнародний ордер на арешт Озера і порушили проти нього кримінальну справу про шахрайство.

  • За інформацією  Bloomberg, 21 квітня Thodex оголосила, що припинить торги на п’ять днів для усунення «аномальних коливань на рахунках», але пізніше сайт біржі перестав працювати повністю. Призупинення роботи Thodex викликало протест користувачів біржі, щоденний обсяг торгів якої перевищував $ 1,2 млрд.
  • За даними  турецького видання Demiroren, Озер видалив свої профілі у соцмережах і ще 20 квітня полетів до Албанії, забравши з собою $ 2 млрд, які належать інвесторам.
  • Влада Туреччини вже видала міжнародний ордер на арешт Озера і порушили проти нього кримінальну справу про шахрайство. Генпрокуратура Туреччини також видала ордери на арешт 78 підозрюваних, з яких 62 вже затримані, а інших шукають.
  • При цьому в публікації на сайті біржі Озер заявив , що заяви про зникнення $ 2 млрд – «необґрунтовані», а від зупинки роботи Thodex постраждали всього 30 000 клієнтів.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ