Кур’єри Amazon ходять в туалет у пляшки. Вони бояться відійти у вбиральню, аби не втратити роботу

У 2018 році журналіст Джеймс Бладворт кілька місяців пропрацював на складі Amazon в Стаффордширі. Це знадобилося для того, щоб зібрати матеріал для своєї книги про низькооплачувану працю в Британії Hired: Six Months Undercover in Low-Wage Britain. Витяги з цієї книги опублікував The Verge. Тоді стало відомо про те, як кур’єри ходять у туалет в пляшки у страху втратити роботу, відлучившись до вбиральні на декілька хвилин.

25 березня 2021 року компанія Amazon опублікувала твіт, у якому спростувала звинувачення про те, що доставщиків змушували мочитися в пляшки. Після цього, у мережі розгорівся скандал, а саму заяву компанії назвали PR-фіаско, передає The Guardian.

«Ви ж насправді не вірите, що наші співробітники пісяють в пляшки? Якби це було правдою, на нас ніхто б не працював. А правда в тому, що у нас більше мільйона неймовірних співробітників по всьому світу, які пишаються своєю справою, мають відмінну зарплату і медичну страховку з першого дня», – Twitter Amazon.

Джерела видання The Intercept підтвердили, що компанія знала про проблеми і раніше. Зокрема, один із співробітників показав електронного листа від менеджера відділу логістики Amazon, отриманого у  травні 2020 року. У ньому доставщиків вичитують за те, що вони випорожнюються в сумки.

«Сьогодні ввечері один із співробітників виявив людські фекалії в сумці, яку водій повернув на станцію», – йдеться в листі. «Це вже третій випадок за останні два місяці, коли сумки були повернуті на станцію з фекаліями всередині. Ми розуміємо, що у водіїв доставки можуть виникнути надзвичайні ситуації на дорозі … »- уривок з листа Amazon співробітникам.

Крім цього, в одному з документів з позначкою Amazon Confidential докладно описані різні порушення з боку співробітників Amazon, у тому числі «публічне сечовипускання».

Як The Intercept прокоментував колишній кур’єр компанії, водіїв «неявно примушують це робити, інакше ми у кінцевому підсумку втратимо роботу через занадто велику кількість недоставлених посилок». В іншій заяві наголошується, що ефективність кур’єрів настільки ретельно контролюється арсеналом співробітників компанії, що вони постійно бояться не виконати план.

Примітно, після появи обговорень теми в пресі в 2018 році, Amazon заявила, що забезпечує безпечні і позитивні умови праці тисячам людей по всій Британії, з гідною зарплатою і бонусами з першого дня. Через роки компанія продовжує спростовувати скарги співробітників, не дивлячись на безліч підтверджуючих фактів.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ