Ларрі Чермак дав прогноз для біткоін-індустрії на 2022 рік

У 2022 році збережеться інтерес інвесторів до вже існуючих криптопроектів, а найбільше виграють оператори бірж та постачальники даних. Такий прогноз дав віце-президент із досліджень The Block Ларрі Чермак.

“Якщо вже є заснована біржа або бізнес з обміну даними і просто потрібно трохи грошей для зростання, у них ніколи не буде проблем”, – заявив аналітик.

На його думку, у центрі уваги наступного року будуть протоколи другого рівня, які забезпечують більш швидкі та дешеві транзакції поверх блокчейнів. Запорукою цього є існування децентралізованих додатків, відразу створених для рішень L2.

Незважаючи на зниження інтересу до NFT, Чермак вважає, що ринок продовжуватиме зростати і в наступній хвилі стане більш продуманим.

«Ймовірно, деякі профільні NFT не матимуть такого попиту наступного року. Але деякі із більш креативних та внутрішньоігрових активів… Думаю, ми дещо побачимо», — сказав він.

Щодо розвитку дослідницького бізнесу The Block Чермак зазначив, що каталізатором інтересу клієнтів до нього стала покупка Tesla біткоїну. Багато традиційних компаній, що ніколи не інвестували згодом у криптовалюту, зацікавилися темою.

«Ми повинні знати, що таке біткоін. Нам потрібно більше дізнатися про те, як працює ця екосистема, познайомитися з DeFi та L2”, – описав Чермак їхні мотиви.

Нагадаємо, після придбання першої криптовалюти Tesla продала частину активів. Компанія також призупинила продаж електрокарів за біткоїн. Пізніше CEO Tesla Ілон Маск анонсував продаж корпоративного мерчу за Dogecoin.

Стратег Bloomberg Майк Макглоун спрогнозував масове прийняття криптовалют у 2022 році у США.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ