Leeloo.ai. «Відгуки клієнтів допомогли створити № 1 платформу, з нуля до 30,000 за 5 років», — Василь Рій

До 2016 року в онлайн-продажах дозріла низка великих проблем — «банерна сліпота» від колгоспної реклами, email-маркетинг втратив ефектність, інструменти просування морально застаріли, а покупці із соціальних мереж пішли в месенджери Telegram, Messenger, Instagram, Whatsapp і Viber.

«Вчора IT-підприємець і маркетолог, який у той час більш як 9 років пропрацював із 2000+ компаній, малим і середнім бізнесами з усіх куточків світу в ролі архітектора тунелів продажів, отримував один і той же відгук від клієнтів: «продажі в інтернеті — це складно, довго, дорого й непередбачувано». Я вирішив кинути виклик цим проблемам і зробити те, на що раніше не наважувався ніхто — створити комплексну платформу автоматизації онлайн-продажів через месенджери, чат-боти зі зручним конструктором створення тунелів продажів без технічних навичок (автоматизація всього шляху клієнта від кліка по рекламі до регулярних продажів)», — каже Василь Рій, творець платформи автоматизації бізнес-процесів Leeloo.ai.

 

Василь мріяв зробити онлайн-продажі простими й передбачуваними. А ще він хотів створити таку платформу за $ 100 000 і один рік розроблення, і щоби будь-який шлях клієнта від реклами до продажів на автоматі можна було налаштувати без програмістів за пару годин за шаблоном. Розроблення зайняло 5 років і $ 6,5 мільйонів. Однак результат був того вартий.

Сьогодні місія компанії Leeloo.ai — створити штучний інтелект, який у кілька кліків запустить залучення покупців на будь-який товар, сервіс або послугу.

Як усе починалося?

Історія Leeloo.ai почалася на хакатоні у квітні 2016, коли Василь Рій уперше презентував ідею платформи автоматизації продажів через месенджери, чат-боти й тунелі продажів інвесторам Києва, проте інвестицій на розвиток — ніхто не дав. Отримавши відмову і відгук від інвестфондів про те, що ідея дуже складна й безперспективна, Василь вирішив продавати ідею своїм майбутнім клієнтам і розвивати компанію за власні гроші. Так з’явилася ідея запуску передпродажів у стилі Tesla (Василя надихнули продажі Model 3 у форматі передпродажів, коли Ілон зібрав понад $ 10 мільярдів і запулив будівництво конвеєра).

Як розвивалася компанія?

Так у червні 2016 на останні 100 доларів у кишені він запустив рекламу на бізнес-івент для підприємців, на котрому зібралося приблизно 60 підприємців. Василь запропонував купити їм платформу Leeloo.ai, яка тоді була тільки його мрією на етапі ідеї в слайдах у PowerPoint.

Відгук клієнтів був дуже хорошим — на питання аудиторії: «хто б хотів отримати таку платформу для створення тунелів продажів у своєму бізнесі?» — буквально всі підняли руки, а троє людей прямо на заході залишили передоплату. А після обдзвону всіх учасників ще 6 осіб вирішили стати першими клієнтами в обмін на обіцянку отримати Leeloo.ai через 60 днів. Так команда здобула перші $ 4000, а Василь зробив валідацію ідеї платформи реальним ринком.

Такі заходи Василь повторював щотижня і в онлайн-форматі наступні 4 роки, а майстер-клас «Тунелі продажів у месенджерах» подивилося більш ніж  500 000 глядачів. З перших грошей Василь Рій зібрав команду і сфокусувався на програмуванні продукту.

До кінця 2016 року Leeloo.ai отримала сотні відгуків і побажань клієнтів, і головне — вдалося випустити 10+ релізів платформи і вирости до 100 клієнтів, а за 2017 рік зробити x10 зростання й набрати першу 1000 користувачів. У 2018 тунелі продажів стали трендом автоматизації бізнесу. А у 2021 році платформі виповнилося 5 років і більше 30 000 чоловік стали клієнтами, серед яких — «Лабораторія Касперського», Shell, Avis, «Лайк Центр», Дмитро Карпачов і багато інших. Користувачі платформи Leeloo.ai з 52 країн світу роблять обіг понад $ 100 мільйонів на рік, застосовуючи інструменти автоматизації Leeloo для своїх інтернет-продажів.

Розвиток компанії триває:

Йдуть запуски на нові ринки.

Leeloo відбирають у команду сильних гравців у відділи розроблення, маркетингу, продажів і клієнт-сервісу.

Останній реліз платформи Leeloo містить найпрогресивніші рішення.

Чат-боти для швидкої лідогенерації та здешевлення реклами.

Здійснюється інтеграція з Facebook рекламним кабінетом для автоматичного пошуку людей схожих на покупців, яка дозволяє заощадити до 50 % рекламних бюджетів, незважаючи на падіння ефективності через нововведення в iOS.

Головний інсайт, який Василь отримав на шляху розвитку бізнесу від нуля до міжнародної компанії: не варто боятися. Краще ночувати без грошей і не боятися втрат (адже втрачати нічого), проте  мати можливість транслювати своє бачення.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ