Лига.net запустили страховий онлайн-конструктор, який працює в кооперації з Autobooking.com

Електронне оформлення автоцивілки стає все більш актуальним сервісом. Уже місяць один з провідних новинних медіа-ресурсів Лига.net надає відвідувачам сайту можливість швидко оформити страховий поліс ОСАГО онлайн. Лига.net вибрала в якості технічного партнера Autobooking.com, який розробив зручний сайт-конструктор з швидко налаштованими і легко інтегрованими рішеннями. Сайт пропонує порівняти, вибрати і оформити автоцивілку від 28 страхових компаній України, покладаючись на відгуки користувачів і рейтинги від МТСБУ.

Як сталася інтеграція?

Autobooking.com працює не тільки, як сайт-агрегатор і онлайн-сервіс для автомобілістів, але і як платформа SaaS. Для Лига.net було розгорнуто сервіс страхування, де відвідувачі сайту, переходячи на сторінку ОСАГО, вводять параметри свого авто, на калькуляторі розраховують передбачувану вартість страховки, вибирають потрібний варіант і натискають «Купити».

Наступний крок – оформлення. Клієнт може оформити собі поліс самостійно онлайн: ввести дані техпаспорта, заповнити поліс. Також може скористатися допомогою оператора. Тут вже Autobooking.com виступає і операційним партнером Ліга.net. Оператори колл-центру допомагають відвідувачам Лига.net з оформленням поліса автоцивілки.

Autobooking.com, який починав як платформа для онлайн-чекіну на СТО, за 5 років роботи став зручним гнучким двигуном для різноманітних маркетплейсів послуг. Тепер новому або вже існуючому бізнесу не потрібно «заново винаходити велосипед», а можна відразу скористатися платформою, яка працює. У платформи зручний інтерфейс, в ньому легко орієнтуються як відвідувачі, так і члени сервісної команди, включаючи маркетолога і бухгалтера компанії. Кожен член команди має можливість створювати лендинги. В руках команди проекту виявляється конструктор, який вже випробуваний в самих різних галузях – від автомобільної або страхової до сфери краси або архітектурно-дизайнерських питань. CRM і різні моделі монетизації дозволяють розширити спектр послуг для клієнтів, стежити за купівельною поведінкою. Враховано також досвід роботи платформи в європейських країнах (Нідерланди, Німеччина, Польща).

Технічне і операційне рішення від Autobooking.com дозволяє не тільки Лига.net, а й іншим бізнесам швидко і зручно надавати свої послуги, віддаючи експертам частину роботи по обслуговуванню клієнтів.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ