Локдаун у столиці продовжили до 30 квітня: школи і садки закриті, транспорт – за перепустками

У Києві продовжують строгий карантин. Про це на брифінгу повідомив мер Віталій Кличко. Таке рішення прийняли у зв’язку з невтішною статистикою захворювання COVID-19 і зростаючим навантаженням на медичну систему міста.

.                             .                              .

«Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці істотно не покращується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста прийняла рішення про продовження суворих обмежувальних заходів у Києві на два тижні, тобто до 30 квітня. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше. Тому до 30 квітня у місті будуть діяти раніше введені обмеження», – заявив Кличко.

Зокрема, за словами мера:

  • залишаться закритими всі школи і дитячі сади;
  • весь громадський транспорт – і наземний, і метро – буде працювати за спеціальними перепустками виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури;
  • заклади громадського харчування працюють тільки на виніс або доставку;
  • не працюють продуктові ярмарки;
  • керівники підприємств та шкільних установ повинні відправити співробітників на віддалену роботу або у відпустку.

На сьогодні в Києві всього 180 066 підтверджених випадків коронавірусу. 112 534 одужали, понад 4000 людей померли. За минулу добу в столиці виявили майже 1500 інфікованих, госпіталізовано 225 пацієнтів з підтвердженим діагнозом і понад 300 осіб з підозрою на коронавірус і пневмонію, 47 осіб померли.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ