Lucid Motors вийшов на біржу з капіталізацією $40млрд без готового продукту

Виробник електро-автотранспорту Lucid Motors вийшов на біржу. Капіталізація його – 40 мільярдів доларів. При цьому жодного автомобіля не випущено.

Американська компанія Lucid Motors, виробник електрокарів, вийшла на біржу. Оцінка компанії величезна, дехто навіть називає її завищеною, повідомляє Reuters.

  • Lucid Motors вийшла на біржу через SPAC-поглинання компанією Churchill Capital Corp IV.
  • Вартість акцій компанія складає близько 24 долари за акцію. При цьому капіталізація – близько $40 млрд. Не враховуючи Tesla – зараз це найдорожча за капіталізацією компанія електрокарів.
  • При виході на біржу Lucid Motors залучила $4.5 млрд, кошти підуть на розширення виробництва і доопрацювання авто.
  • При цьому, Lucid Motors не випсукає автомобілі серійно. В компанії є прототипи, але перша партія з 20 000 авто вийде на ринок не раніше 2022 року. Модель Lucid Air називають потенційним конкурентом Tesla Model S, завдяки запасу ходу в 800 км при схожій вартості.
  • Як пише Reuters, аналітики дивуються настільки високій капіталізації і впевнені, що цифри – завищені. Зараз в компанії нульовий виторг, жодного випущеного авто, але є оцінка в 40 мільярдів доларів. Це ставка на майбутній успіх, але водночас – величезний ризик.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ