Лукашенко «на килимі» у Путіна: про що домовилися президенти в Сочі

Путін сподівається, що дана допомога відіб’ється і на фінансових ринках

Сьогодні невизнаних президент Білорусії Олександр Лукашенко прилетів до Сочі на особисту зустріч з колегою з РФ Володимиром Путіним. За підсумком їх зустрічі стало відомо, що країни домовились про те, що Кремль надасть Мінську кредит в $ 1,5 млрд. Про це передає російське агентство «ТАСС».

За словами Путіна, прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін раніше «провів в мінську успішні переговори за всіма напрямками взаємодії двох країн, в тому числі у фінансовій сфері».

«Ми домовились про те, що Росія надасть Білорусі і цей складний момент державний кредит в $ 1,5 млрд, і ми це зробимо. Зараз, наскільки відомо, наші міністри фінансів ведуть на цей рахунок роботу на професійному рівні», – сказав російський лідер.

Путін сподівається, що дана допомога відіб’ється і на фінансових ринках. Відзначимо, що зовнішній борг Білорусі за станом на липень цього року склав уже $ 18 млрд.

Нагадуємо, в Мережі з’явилось відео того, як сьогодні, 14 вересня, в Сочі вилітає президентський літак невизнаного білоруського лідера Олександра Лукашенка. Як повідомляють російські ЗМІ, той прибуде в РФ після антиурядових протестів у своїй країні, які буде обговорювати з колегою Володимиром Путіним.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ