Лукашенко поміркував про майбутнє з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко поміркував про розвиток білорусько-російського співробітництва в своєму виступі на пленарному засіданні VII Форуму регіонів двох країн. Про це пише БЕЛТА.

«Сьогоднішній саміт важливий для Союзної держави як продовження діалогу, який ми з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним почали під час зустрічі в Сочі у вересні поточного року. Це ще один важливий крок до зміцнення добросусідства і розвитку співпраці між нашими братськими народами», – сказав Лукашенко.

За його словами, історія підтверджує, що «тільки разом, спільно» Білорусі і Росії вдасться досягти значних результатів в майбутньому.

Лукашенко вважає, що формат регіональної взаємодії досить ефективний. За шість років підписано понад 300 угод, укладено контрактів на суму понад два мільярди доларів США. «Це великий внесок в розвиток соціально-економічного потенціалу Білорусі та Росії. Впевнений, нинішній саміт за всіма позиціями не поступиться попереднім», – зазначив білоруський президент.

Він заявив про націленість на взаємовигідне співробітництво з Росією, наголосивши при цьому на важливості виконання обома сторонами взятих на себе зобов’язань.

Активізація білорусько-російських відносин почалася незабаром після переговорів Лукашенко з Путіним, які відбулися 14 вересня в Сочі. Тоді стало відомо, що Москва надасть Мінську кредит в розмірі 1,5 мільярда доларів. Крім того, Кремль визнав легітимність президента сусідньої держави.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ