Львівський Innovation District ІТ Park привернув 81,5 млн євро кредиту від найбільшого держбанку Польщі

Проект інноваційного кварталу у Львові Innovation District IT Park отримав гроші на продовження будівництва. Кредит на 81,5 млн євро надав найбільший державний банк Польщі BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego). Про це повідомили представники «Львівського IT Кластера», який є ініціатором проекту.

Що таке Innovation District IT Park

Innovation District IT Park – це квартал площею 10 га, який з’явиться на перетині вулиць Стрийської та Івана Чмоли. Простір орієнтовано на IT-бізнес та співробітників інноваційних компаній, також в Innovation District IT Park планують навчати майбутніх IT-фахівців. Крім офісних приміщень, на території IT Park-у розміститься також кампус лабораторій, вільний доступ до яких отримають вчені та студенти з різних навчальних закладів міста.

Офісна частина парку розрахована на 10 000 IT-фахівців. Проект вже має перших резидентів, серед яких компанії GlobalLogic, N-iX, Intellias, SoftServe та Perfectial.

Будівництво парку планували почати у 2018 році, проте воно все ще не розпочалося. Планова дата відкриття першої черги проекту – друга половина 2023 року.

Бюджет та інвестиції

Загальна вартість будівництва першої черги проекту складає 136 000 000 євро. Проект реалізується за участі локального інвестора та найбільшого ріал-естейт фонду світу, за підтримки і партнерства «Львівського IT Кластера». Генеральним підрядником будівництва буде одна з найбільших будівельних компаній Польщі Unibep.

7 квітня Lviv IT Cluster оголосили про те, що польський банк BKG схвалив надання кредиту в розмірі 81,5 млн євро на будівництво Innovation District IT Park.

«Ми дуже довго чекали цього рішення банку, результати за цим кредитом інвестори проекту очікували отримати ще у лютому 2020 року. Однак, вже тоді світові банки призупинили прийняття важливих фінансових рішень через ситуацію з настанням коронакризи. Однак, ми раді, що інвестори проекту отримали позитивну відповідь від банку і з упевненістю можемо сказати, що проект рухається далі», – коментує Степан Веселовський, СЕО “Львівського IT Кластера”.