Макрон пообіцяв допомогти звільнити політв’язнів в Білорусі, – Тихановська

Президент Франції зустрівся з Тихановською в Вільнюсі.

Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв усесторонню допомогу у вирішенні соціально-політичної кризи в Білорусі.

Про це заявила лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська після зустрічі з Макроном в Вільнюсі вранці 29 вересня, повідомляє видання Delfi.

За словами Тихановської, Макрон заявив, що зробить все, щоб допомогти у звільненні всіх політичних в’язнів.

«Він пообіцяв нам зробити все, щоб допомогти в переговорах щодо розв’язання політичної кризи в нашій країні. Сказав, що час дуже важливий, оскільки багато людей страждають від режиму, безліч людей знаходиться в тюрмах, і він зробить все, щоб допомогти, щоб всі політичні ув’язнені були відпущені», – сказала Тихановська.

Перед зустріччю з Макроном, Тихановська написала в Telegram-каналі «Пул Першої», що дуже важливо, щоб європейські країни не залишилися байдужими до того, що відбувається в Білорусі.

Раніше Олександр Лукашенко відреагував на слова Емманюеля Макрона, який порадив йому добровільно залишити свою посаду. На його думку, Макрон повинен був піти ще два роки тому, коли у Франції почалися протести «жовтих жилетів».

Нагадаємо, в середу, 23 вересня відбулася інавгурація Лукашенка, яку не анонсували заздалегідь. Весь цей день в Мінську та інших містах країни проходили точечні протести з затриманнями.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ