Марка Цукерберга викликають до Житомирського суду: там місцевий мер образився на коментарі в соцмережі 🤣

Засновника соцмережі Facebook і компанії Meta Марка Цукерберга викликають до Житомира. Там Коростенський суд розглядає справу про захист честі мера Овруча. Справа стосується коментарів в мережі. Цукерберг повинен з’явитися в суді 12 грудня🤣🤣🤣

Що сталося

У Житомирській області вже два роки судиться мер міста Овруч Іван Коруд. У 2019 році він подав до суду на Олексія Кравчука, засновника Овруцької районної партійної організації «Свобода».

 

Мер вважає, що інформація, яку поширював Кравчук, принижує його гідність і честь.
Марка Цукерберга викликають до Житомирського суду: там місцевий мер образився на коментарі в соцмережі.

 

SAN FRANCISCO, CA – SEPTEMBER 11: Facebook founder and CEO Mark Zuckerberg speaks during the 2013 TechCrunch Disrupt conference on September 11, 2013 in San Francisco, California. The TechCruch Disrupt Conference runs through September 11. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

Коруд хоче, щоб відповідач видалив свої коментарі і заплатив йому одну гривню моральної шкоди. Суд вирішив залучити до справи власника Facebook.
«На підготовчому судовому засіданні позивачем заявлено клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди без розгляду, залучення до участі у справі як відповідача власника сайту Facebook, яким є Facebook Inc., резидента США, адреса: Willow Park, CA, 94025, US”, – йдеться в судовій справі.

Засідання у справі призначили на 12 грудня. Цікаво, Марк приїде?😅

Нагадаємо, що Facebook подав позов проти громадянина України. Той нібито вкрав дані 178 млн користувачів і продавав їх на форумі для кіберзлочинців. Згідно з судовими документами, шахрая ідентифікували як жителя Кіровограда-Олександра Олександровича Солонченка. Facebook стверджує, що для крадіжки даних Солонченко використовував сервіс Facebook Messenger під назвою Contact Importer. Facebook вимагає від Федерального суду заборонити Солонченку використовувати саму соцмережу і її інструменти.

А в Одесі чоловіки обікрали два автомобілі на штрафмайданчику в Одесі. Малиновський суд вирішив, що чоловіки не будуть відбувати термін до трьох років. Замість цього їм дали один рік умовно і зобов’язали прочитати кілька книг: «Пригоди Тома Сойєра», «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Біле Ікло» і вірш Тараса Шевченка «Минають дні, минають ночі».

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ