Маск анонсував виробництво робота-гуманоїда Tesla Bot

Генеральний директор Tesla Ілон Маск під час конференції AI Day заявив, що його компанія працює над роботом-гуманоїдом Tesla Bot, прототип якого повинен з’явитися вже в 2022 році.

Як відзначає The Verge, робот буде використовувати досвід Tesla з автоматизованими машинами, а також частину апаратного та ПО, яке забезпечує  роботу автопілоту компанії.

Зображення:Tesla

Маск, який неодноразово говорив про свої побоювання щодо штучного інтелекту, заявив, що робот компанії має бути доброзичливим. Він сконструйований таким чином, щоб у випадку необхідності людина могла “втекти чи, скоріш за все, пересилити його”.

Робот, який всередині компанії має кодову назву “Оптимус”, буде трохи більше 172 сантиметрів у висоту, важити порядку 57 кг., пересуватися зі швидкістю до 8 км/год. та мати екран замість обличчя.

Зображення: Tesla AI Day

Tesla Bot буде оснащений майже всім тим же набором, що і середньостатистична машина Tesla, включаючи камери для розпізнання оточуючого середовища, обчислювальних блоків FSDC та набору нейромереж, які дозволять роботу адекватно взаємодіяти із світом.

Як зазначається на сайті компанії, робот буде виконувати небезпечні, повторюванні чи нудні завдання та зможе піднімати предмети до 20 кг.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ