Material You дизайн в Gmail на Android 12

Деяким користувачам Gmail на Android 12 став доступний новий дизайн в стилі Material You

Компанія Google запускає вже третю крупну ітерацію дизайну Material Design, яка отримала назву Material You. Як стверджує Google, версія Material You націлена на створення дизайну, який буде «індивідуальним для кожного стилю, доступним для будь яких потреб і адаптуватиметься для кожного екрану».

Ця версія була представлена на конференції Google I/O 2021. З тих пір Google і кілька сторонніх розробників оновили свої додатки з підтримкою динамічних кольорів Material You. Наступним додатком Google, який підтримуватиме динамічно змінну тему, може стати Gmail. Ця можливість вже почала проваджуватись для деяких користувачів.

Розробник luca020400 повідомив, що після оновлення додатку Gmail для Android до версії 2021.08.04.394054613 він помітив, що додаток використовує кольорову палітру, створену з його шпалер. Фон, кнопки, вкладки і панель пошуку в додатку Gmail тепер використовують динамічні кольори, як можна їх бачити на зображеннях вище.

Розробник відмічає, що помітив ці зміни на своєму смартфоні Pixel 5, працюючим під керуванням четвертої бета-версії Android 12. Проте інші користувачі, в яких та ж версія ОС і додаток Gmail (але на іншому смартфоні – Pixel 3 XL) не бачать динамічних кольорів. Це говорить про те, що активація Material You поки що відбувається на серверній стороні.

 

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ