McDonald’s у Флориді почав платити $ 50 за співбесіду: там ніхто не хоче працювати

McDonald’s у Флориді вирішив платити $ 50 тим людям, які прийдуть на співбесіду. Але навіть це не допомогло вирішити проблему з дефіцитом співробітників. Редакція розповідає подробиці.

Що трапилося

Блейк Каспер, який володіє 60 ресторанами McDonald’s за франшизою, вирішив платити усім кандидатам, які прийдуть на інтерв’ю. Але навіть це не допомогло залучити потенційних працівників, розповів Каспер виданню Business Insider.

McDonald's у Флориді почав платити $ 50 за співбесіду: там ніхто не хоче працювати

                                                                                                                                                                          Twitter: Dan Nunn

Чому люди не хочуть йти на співбесіду

За словами Каспера, у всьому винна влада. Адже людям зараз вигідніше отримувати допомогу з безробіття і тижнями ходити на співбесіди.

Якщо брати дані за 2020 рік, то середній розмір щомісячної допомоги із безробіття в Америці становить $ 1,05 тис. Максимальний – $ 2,7 тис.

Як Касперу вдалося залучити співробітників

Блейк Каспер каже, що за минулий тиждень йому все-таки вдалося найняти 115 співробітників в свої ресторани. Він вирішив виплачувати їм усім додаткові бонуси і підняв зарплату. Якщо раніше його співробітники отримували мінімальні $ 12 в годину, то тепер Каспер буде платити $ 15. В Америці середній час роботи в тиждень – 40-45 годин. В місяць – 160-180, а це $ 2,4 тис.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ