Мережа Eldorado провела ребрендинг

Мережа магазинів побутової техніки Eldorado.ua провела ребрендинг

Український ритейлер побутової техніки і електроніки Eldorado.ua оголосив про зміну позиціонування, філософії та ідентики бренду. Про це в компанії розповіли виданню RAU.

Мережа  Eldorado.ua сьогодні налічує 120 магазинів в 57 містах України. Протягом 15 років компанія позиціонувала себе як «територія низьких цін». Як зазначає RAU, такий підхід вже не актуальний – ціни регулюються постачальниками і мало відрізняються в різних мережах.

В основі ребрендингу – сімейні цінності. Новий меседж мережі – «Заради сімей», оновлена бренд-стратегія – магазин для людей, зручний сімейний постачальник побутової техніки.

Аналізуючи дослідження нашого ринку і спілкуючись з клієнтами, ми чітко зрозуміли, що Eldorado.ua – для сімей, наші клієнти молоді і «дорослі» сім’ї, дачники, любителі комфорту і порядку, любителі слухати музику і грати в ігри… Наші клієнти – звичайні українські сім’ї, – розповіла маркетинг директор компанії Оксана Куликова

В оновленій ідентиці з’явились нові кольори: рожевий, синій та голубий. Червоний колір залишився основним. Також оновився і логотип компанії. Попередня візуальна комунікація Eldorado.ua з’явилась в 2016 році.

Старий логотип мережі

Нову комунікацію і ідентику бренду компанія Eldorado.ua розробляла сумісно з креативним агентством «I am IDEA».

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ