Мережі заправних комплексів WOG виповнюється 20 років. Розповідаємо 10 фактів, про які ви точно не знали

Перша заправка WOG з’явилася в 2000 році. За 20 років компанії вдалося стати інноваційним драйвером галузі і однією з найбільших українських монобрендових мереж автозаправок. Товари компанії присутні в аеропортах і поїздах, а персонал обслуговує понад 150 000 клієнтів в день. До ювілею WOG розповідає про 10 фактів, про які ви могли не знати.

1.WOG один з найбільших імпортерів нафтопродуктів в Україні за останні 10 років і забезпечує майже 10% ринку нафтопродуктів країни.

2. АЗК WOG «Нерубайське» в Одеській області є найбільшою серед всіх АЗК в Україні і другою за величиною в Європі.

3. Якість палива перевіряється по двадцяти основним показникам на кожному етапі виробництва і реалізації.

4. WOG перший серед АЗК відкрив кафе за межами заправки.

5. WOG перший і єдиний серед АЗК відкрив кафе в аеропортах. Зараз випити чашку кави і перекусити можна в аеропортах «Жуляни», «Бориспіль», у Львові та Одесі.

6. З 2016 WOG CAFE обслуговує пасажирів швидкісних поїздів «Інтерсіті» і «Інтерсіті +».

Цікавий факт: 1 березня компанія оголосила про перемогу в тендері на надання кейтерингових послуг в швидкісних поїздах «Інтерсіті», а 16 березня – запускався перший рейс. В ніч з 15 березня на 16 березня весь топ-менеджмент компанії, включаючи співробітників АЗК, брендував вагони і встановлював каси. Для WOG CAFE в «Інтерсіті» було розроблено спецменю, найняті і навчені більше 200 чоловік, інвестовано понад 10 млн грн. в кавомашини та інше обладнання.

7. Товарообіг компанії – $1,4 млрд.

8. В мережі працює 7000 співробітників.

9. 70% клієнтів WOG купують на АЗК ще щось, крім палива.

10. Щодня в мережі WOG CAFE продається більше 70 000 порцій кави, понад 28 000 хот-догів, більше 7500 сендвічів і бургерів власного виробництва.

Крім усього іншого, WOG першими серед АЗК випустили мобільний додаток WOG PRIDE, у якого вже більше 500 000 користувачів, а також впровадили послугу безконтактної заправки – WOG PAY.

Не можна не згадати

  • Влітку 2020 року у клієнта однієї з заправок WOG у Вінницькій області стався серцевий напад, і він втратив свідомість. Співробітник WOG – Головня Едуард не розгубився, і надав чоловікові першу медичну допомогу. Він зробив штучне дихання і закритий масаж серця, чим фактично врятував клієнту життя.
  • Одного разу відвідувачі столичного АЗК залишили 4-річну дитину в припаркованому автомобілі і відійшли до WOG MARKET. В цей час в авто сталося загоряння і сильне задимлення. Працівники заправки Сергій Третяк і Олександр Давидов кинулися гасити полум’я і врятували дитину. Всі залишилися живі і здорові.
  • Більше 10 років WOG реалізовує благодійний проект «Дорога добра». За цей час, завдяки кожному клієнту АЗК WOG, який в той чи інший час приєднався до акції, було зібрано понад 17 млн ​​грн. Це дозволило забезпечити дорогий ремонт обладнання в медзакладах по всій країні, придбати для них нові сучасні апарати, тим самим рятуючи тисячі дитячих життів.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ