Microsoft, Google та десятки міжнародних інвесторів. Скоро в Києві стартує U Tomorrow Summit

Залишаються лічені дні до самої очікуваної події для українських підприємців – вже 3-4 вересня в найбільшому технопарку Східної Європи UNIT.City зберуться люди, які задають світові тренди в бізнесі. Топ-менеджери відомих компаній – Microsoft, Google, NVIDIA, власники успішних українських стартапів, які вже завоювали світовий ринок – Reface, Rocket, Petcube. А також всесвітньо відомі венчурні інвестори та техно-стартапи, які тільки розпочинають свій шлях та прагнуть впроваджувати сучасні рішення в свою справу та масштабуватися.

Banda.media розповість, яким буде головна бізнес-подія року в інноваційному парку UNIT.City. Та чому українські стартапи та розробники зобов’язані його відвідати.

U Tomorrow Summit (UTS) визначить, яким буде бізнес майбутнього

Останні два роки були для бізнесу непростими. Пандемія перевернула всі бізнес-процеси з ніг на голову. Ринки трансформувалися, підходи, які ще недавно були актуальними – це вже історія. Зараз, щоб досягнути поставлених цілей, українські стартапи повинні бути гнучкими до змін. Але в яку сторону рухатися, як змінюватися? UTS задасть українському бізнесу вектор розвитку як і на найближчий час, так і на довгострокову перспективу. Як достойно приймати сучасні виклики та які технологію впроваджувати в бізнес, щоб грати на “випередження”? На ці питання дадуть відповідь більше 120 спікерів саміта із 13 країн світу. Ніякої “води”, виключно дієві кейси від практиків тієї чи іншої сфери, до чиїх порад варто дослухатися.

Як вистояти в пандемію, не рахувати збитки, а навпаки заробляти учасникам розповість засновник маркетплейса Rozetka.ua Вдадислав Чечетник. За 14 років роботи він виростив найбільшого гравця на ринку інтернет-торгівлі. Компанія швидко адаптувалася до нової ковідної реальності. Українці на карантині майже все купували в онлайн, Rozetka миттєво реагувала на запити покупців, додаючи ті чи інші категорії товарів. На U Tomorrow Summit Владислав Чечеткін поділиться досвідом трансформації бізнесу під час кризи. А також розповість про тренди ринку та запити сучасних споживачів.

U Tomorrow Summit залучає інвесторів в українські стартапи

Основна місія UTS за два дня відкрити перспективні українські стартапи для інвестицій з усього світу. Адже це головне, чого не вистачає талановитим українським розробникам – інвестора, який повірить в ідею та дасть фінансовий старт. На U Tomorrow Summit запросили провідних міжнародних інвесторів та досвідчених українських. Один із спікерів саміта – Василь Хмельницький – засновник холдингу UFuture та першого інноваційного парку в Україні UNIT.City. Василь Хмельницький активно інвестує в напрямки, які роблять Україну більш конкурентоспроможною на світових ринках: це інновації, фармацевтика, інфраструктура, ІТ. Загальна капіталізація бізнесів, в які інвестувала UFuture -$1 млрд. На UTS учасники отримають унікальну можливість тут і зараз перед потенційним інвестором презентувати свою інноваційну ідею. Це величезний шанс для розробників, стартаперів залучити кошти у свій бізнес та розпочати будувати успішну компанію.

” Ключове зусилля для виходу на новий рівень – це почати мислити по іншому, в другому масштабі. Для цього необхідний якісний нетворк, досвід та знання людей, які вже досягли успіху. Наші проекти ростуть, коли наш досвід доторкається до досвіду інших людей, коли ми йдемо в партнерство та колаборації. U Tomorrow Summit створює поле крутого міжнародного нетворка та стане майданчиком для зустрічі стартапів та інвесторів, професіоналів із Європи, Америки та України. Вони зможуть зарядитися досвідом, знаннями та ідеями один одного. Впевнений, що це буде проривним моментом для кожного, хто приєднається до події. Та дасть великий буст для розвитку економіки нашої країни в цілому”, – Василь Хмельницьки, засновник UFuture nf UNIT.City.

Ще один потенційний інвестор, гостя та спікер саміта – Вікторія Тігіпко – засновниця та керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures. Фонд інвестує в інноваційнні інтернет-проекти в США та Європі – under Mobility, Caroobi, Klara, Sensely та ще 100+ компаній. В цьому списку звичайно ж, є і перспективні українські стартапи. Завдяки U Tomorrow Summit перелік може поповнитися новими молодими компаніями, весь фонд постійному пошуку перспективних стартапів.

Східна Європа – це концентрат потужних технологічних компаній та стартапів, які заслуговують мільйонних капіталів та визнання в світі. Більшості потрібний поштовх вперед: фінансовий чи оцінка із сторони сильного ментора. UTS дасть українським розробникам і те і інше. Програма саміта насичена – за 2 дня більше 20 дискусій на самі актуальні теми: від глобальних трендів в бізнесі до тенденцій на ринку кіберспорта, геймінга, маркетингу,фінансів.

UTS – це якісний та взаємокорисний нетворкінг, який об’єднає однодумців навколо спільної ідеї – вирішувати сучасні проблеми впроваджуючи інновації, ефективно і соціально відповідально.

На U Tomorrow Summit топ-менеджери Microsoft і Google розкажуть про світові тренди

Українські стартапи активно підкорювати світові ринки.  Reface, Rocket, Petcube – компаній наших співвітчизників, які зараз оцінюються в мільйони доларів. Як зробити стартап, який зараз зацікавить іноземний ринок, та як його правильно просувати? На UTS розкажуть представники компаній-гігантів сучасності.

Окрема панель саміта про компанію Microsoft! Перед учасниками саміта виступлять одразу три представника лідера програмного софта. Леонід Полупан – директор по корпоративним продажам в Центральній та Східній Європі в Microsoft – розкаже про роботу з клієнтами та масштабування за рахунок співробітництва з партнерами. Філіп Рехорік – керівник відділу стартапів в Microsoft, він розшукує інноваційні В2В-стартапи з глобальними перспективами. Менеджери Microsoft розкажуть, які стартапи зараз потрібні в Центральній та Східній Європі, поділяться своїми кейсами та секретами, як працюють з клієнтами та приваблюють партнерів.

Спеціальній гість на U Tomorrow Summit – Еліас Веріс – керуючий глобальної операційної діяльності в Google for Startups. Це інноваційний центр для підприємця, де можна отримати інформацію чи менторську підтримку для розвитку стартапів. Еліас навчає стартапи продажам та операційній діяльності, допамогає впроваджувати сучасні рішення в бізнес. Він працював з багатьма компаніями, які зараз оцінюються в сотні мільйонів та навіть мільярдів доларів. Своїм знаннями він поділиться з учасниками саміта.

Серед спікерів – компанія NVIDIA, керівник українського офісу Василь Пастернак. Він активно розробляє нові технології для дата-центра. На конкретних кейсах покаже та розповість як робота з даними, а також штучний інтелект допомагають бізнесу рости, раціонально витрачати гроші та масштабуватися на нові ринки.

U Tomorrow Summit допомагає заключити партнерство

На міжнародному технологічному саміті зберуться стартапи та великі корпорації, локальні та міжнародні компанії, з абсолютно різних та схожих сфер. І це чудова можливість завести корисні зв’язки та знайти нових партнерів.

Для стартапів – це шанс масштабуватися завдяки партнерству з великими корпораціями. А вже відомі компанії зможуть презентувати свій продукт перед тисячною аудиторією.

” Світ під постійним тиском нових викликів. Інновації та технології можуть допомогти справитися з цим. Ми впевнені, що талановиті люди та підприємці, стартапи та технології із Східної Європи можуть запропонувати ефективні варіанти рішення. U Tomorrow Summit збере в UNIT.City більше 1000 учасників із України, Польщі, Німеччини, Франції, США, Грузії, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Казахстану та інших країн, щоб зрозуміти, знайти, вивчити та оцінити ці рішення. Та побудувати краще майбутнє разом”, – Домінік Піоте, СЕО UNIT.City

Партнери U Tomorrow Summit: UFuture, MasterCard, Freedom Finance.

U Tomorrow Summit – це якісний нетворкінг без кордонів, який відкриває перед бізнесом нові можливості. Не варто їх втрачати.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ