Microsoft випустила першу рекламу Windows 11 з Мастером Чіфом

Microsoft почала першу рекламну компанію Windows 11, та опублікувала 60-секундну рекламу під пісню “All Stars Now” авторства Odessa та Тіма Майєра.

Слоган відео –  Brings you closer to what you love (“Ближче до того, що любиш”). В ньому можна побачити новий Microsoft Store, Мастера Чіфа із Halo, Microsoft Teams та багато іншого. Реклама Windows 11 в тому ж стилі, що і недавня реклама Xbox Series X, режисером якої був Тайка Вайтіті.

Реклама Windows 11

За сюжетом, героїня перемикається між різноманітними додатками та функціями. Вона заходить в Xbox Game Pass, де зустрічає Мастера Чіфа, після чого через сторінку віджетів шукає інформацію про колібрі, відкриває Microsoft Teams та розглядає нові шпалери в Windows 11.

Одночасно Microsoft випустила ще одне технічне відео про Windows 11 – в 13-хвилинному ролику віце-президент Microsoft Enterprise Management Стів Діспенса розповів про покращення виробництва та оптимізації ОС.

Як пояснив топ-менеджер, до розробки Windows 11 команда підійшла “систематично”, Це перша Windows, створена для нульової довіри до гібридного робочого світу. В Windows 11 розробники спробували позбутися від елементів інтерфейсу, які відволікають, щоб користувачі могли зосередитися на робочих завданнях. В ролику окремо виділяють функцію Snap Assist для впорядкування всіх відкритих вікон.

Також згадується механізм ефективного розподілення системних ресурсів – вищий пріоритет отримують активні додатки, з якими користувач працює в конкретний момент. Технологія поширюється на браузер Edge – неактивні вкладки переводяться в сплячий режим та вивантажуються із пам’яті, а система перенаправляє ресурси на активні вкладки.

Всі ці оптимізації дозволяють зекономити в середньому 32% оперативної пам’яті та 37% процесорного часу порівняно з Windows 10.

Більшої уваги в Windows 11 приділили гібернації та пробудженню ОС. На ПК з CPU Intel Core 8-го покоління і AMD Zen 2 (та більш новими) система повинна пробуджуватися практично миттєво.

Серед інших покращень – скорочення часу автентифікації з технологією Windows Hello на 30%, сумісність з гібридними архітектурами, які поєднують виробничі та енергоефективні ядра. А також служба App Assist для рішення можливих проблем сумісності ПЗ при переході з Windows 10 на Windows 11 та перероблений Центр оновлення Windows зі зниженням до 40% споживання ресурсів.

Замість двох великих оновлень весною та осінню Microsoft тепер планує випускати тільки одне у другій половині року.

Windows 11 вийде 5 жовтня 2021 року, а користувачі Windows 10 зможуть оновити систему безкоштовно.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ