Microsoft запустила хмарний сервіс Windows 365 вартістю від $20 в місяць

Компанія Microsoft заявила про запуск нового хмарного сервісу для корпоративних клієнтів – Windows 365 Cloud PC, повідомляє The Verge. З його допомогою бізнес-користувачі можуть отримати доступ до хмарного комп’ютера з операційною системою Windows 10 або Windows 11.

Офіційний анонс Windows 365 Cloud PC відбувся в липні 2021 року на конференції Microsoft Inspire. Там ж було озвучено ціль нового сервісу – забезпечення підтримки гібридного формату роботи компаній.

Підключитися до хмарного комп’ютера просто. Для цього достатньо перейти на сайт windows365.microsoft.com через браузер будь-якого пристрою.

Microsoft пропонує 12 конфігурацій хмарного комп’ютера. Мінімальна – з 1 віртуальним процесором, 2 Гб оперативної пам’яті та накопичувачем 64 Гб, максимальна – 8 віртуальних процесорів, 32 Гб оперативної пам’яті та накопичувач ємністю 512 Гб.

Windows 365 Cloud PC працює по підписці. Є 2 варіанти: “Бізнес” та “Корпоративна“. Діапазон цін – від 20 до 162 доларів. Вартість тарифів залежить від кількості віртуальних процесорів, кількості Гб оперативної і накопичувальної пам’яті відповідно. Порівняти всі плани і обрати потрібний можна за посиланням.

Microsoft

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ