Мільярдер Річард Бренсон планує обігнати Безоса і першим полетіти у космос

Засновник Amazon Джефф Безос заявив, що 20 липня здійснить політ у космос на космічному кораблі New Shepard його компанії Blue Origin. Ця місія повинна була зробити його першим власником космічної компанії, який полетів у космос на власній ракеті.

Але як зазначає ArsTechnica власник космічної компанії Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон планує обігнати Безоса і полетіти у космос 4 липня.

Спочатку політ Бренсона планувався в другій половині року

Спочатку політ Бренсона повинен був відбутися не у липні, а у другій половині цього року. Сіріша бандл, віце-президент зі зв’язків Virgin Galactic заявляла, що план компанії передбачає випробувальний політ з чотирма співробітниками в пасажирському салоні, а лише після цього повинен був летіти Бренсон.

«У нас залишилося три випробувальних польоти. У нас є рейс зі співробітниками в салоні. Після цього політ з нашим засновником, сером Річардом Бренсоном, а потім, щоб завершити нашу програму льотних випробувань, ми летимо з італійськими ВПС», – відзначала Сіріша бандл.

Однак після того, як Джефф Безос заявив, що 20 липня здійснить політ у космос на космічному кораблі New Shepard, його компанії Blue Origin, Virgin Galactic, швидше за все довелося поміняти свої початкові плани і вступити у прегони із засновником Amazon.

Як  зазначає Parabolic Arc, тепер Virgin Galactic працює над планом відправити Бренсона в суборбітальний політ на борту ракетоплану VSS Unity SpaceShipTwo у святкові вихідні 4 липня. Якщо цей політ таки вдасться, Бренсон випередить Безоса більш ніж на два тижні.

Компанія Virgin Galactic не підтвердила цю заяву про перенесення польоту Річарда Бренсона на більш ранній термін, але і не спростувала його.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ