Мінцифри хочуть офіційний офіс та незалежних редакторів: про що домовився Федоров з віце-призедентом Google

Вчора зранку міністр цифрової трансформації Михайло Федорів розповів, що збирається зустрітися з командою Google.  Федоров хоче, щоб техногігант відкрив офіційний офіс в Україні та швидко модерував оновлення “Дія” для Play Market. Тому вчора, під час офіційного візиту до США, Федоров зустрівся з віце-призедентом Google Караном Бхатія.

Мінцифри запропонували компанії Google залучити незалежних українських редакторів, які будуть займатися підбором контенту для українського YouTube Music та YouTube.

“Нам потрібно, щоб контент редагували в Україні, це дуже важливо. Щоб не російські офіси модерували український контент”, – розповів Федоров перед зустріччю з Google.

Федоров додав, що через велику кількості завантажень додатку “Дія” із Play Market бажано мати окрему команду Google для модерації та швидкого запуску нових послуг. Він відзначив, що модератори Google повинні проживати в Україні, адже тільки українці орієнтуються в ситуації з РФ та можуть розпізнати дезінформацію.

На даний момент, не відомо чи увінчалися переговори успіхом. Вся інформація стане відомою після того, як Федоров та його команд повернуться із США та представлять план розвитку.

Як працює Google в Україні

Насправді в компанії Google немає офіційного представництва в Україні. Google Україна працює як юридична особа. Вона має назву ООО “Гугл”. Компанія працює на базі договорів з іншими ресурсами, наприклад ірландською компанією Google, оскільки саме ця компанія – найбільший представник Google в Європі. Google Україна обслуговує клієнтів та партнерів програм AdSense та AdWords.

“Ми можемо запускати маркетингові ініціативи, які направлені на розвиток малого та середнього бізнесу, займатися освітою. Ну і фактична публічна презентація глобальних ініціатив Google в Україні також на наших плечах”, – розповів гендиректор Google Україна Дмитро Шоломко виданню “Главком”.

За його словами коли Google запускає якийсь продукт, американська компанія просить українську розпіарити його, розповісти про нього користувачу.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ