Мінфін заявив, що готовий до запуску РРО в смартфоні

Мін’юст зареєстрував наказ Міністерства фінансів про порядок реєстрації і застосування програмних РРО, а також — наказ про затвердження форм та змісту розрахункових документів. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Що затвердили

«Затверджено порядки реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (прро), визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи прро в режимі», — йдеться в повідомленні Мінфіну.

«Введення програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки і створення рівних умов ведення підприємницької діяльності.

Програмне забезпечення РРО в смартфоні» стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків”, — запевнили в Мінфіні.

Нагадаємо

  • З 1 серпня 2020 року фіскальний додаток для програмного РРО буде доступним для повноцінного використання для всіх охочих безкоштовно.
  • Використання РРО, для певних видів діяльності II-IV груп фізичних осіб-підприємців, стане обов’язковим з 1 січня 2021 року.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ