monobank вимагав в клієнта повернення великого боргу: суд дозволив нічого не повертати

monobank вимагав в клієнта повернення боргу у розмірі 94000 грн: суд дозволив нічого не повертати

Згідно рішення суду, monobank не надав жодних доказів, що клієнт брав кредит. Також в суді не зрозуміли, чому в monobank вирішили, що тіло кредиту 53.4 тис. грн, якщо, з їх слів, клієнт узяв лише 20000 грн. Детальніше в матералі.


Як так сталось

monobank через суд вимагав у клієнта повернення боргу по кредиту в розмірі 94000 грн. Згідно документу, опублікованому у реєстрі судових рішень, в 2017 році клієнт monobank оформив кредитну карту з лімітом в 20000 грн.

В грудні 2020 на рахунку боржника вже накопичилося 93.9 тис. грн, з яких 53.4 тис. грн. – дише тіло кредиту. Решта – пеня і комісія.

Згідно судового рішення, monobank заявив, що надав кредит в розмірі 20 тисяч гривень, але не пояснив “роздування” (суттєве збільшення) тіла кредиту в більш, ніж 2 рази.

“В матеріалах позову не надано жодних доказів, які б підтвердили збільшення кредитного ліміту до вказаної суми”, – озвучується в рішенні суду.

Рішення суду

В свому рішенні, суд зазначив, що всі надані документи не пвідтверджують заборгованості по кредиту. Суд вважає, що й немає жодних доказів того, що клієнт отримав карту з кредитним лімітом. monobank не надав копію кредитної карти клієнта. Також відсутні першопочаткові документи, які б могли підтвердити суму боргу.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ