На заяві нового глави НБУ гривня може зміцнитися. Думка аналітиків

В коментарі аналітиків Forex Club говориться, що після деяких коливань курс гривні на тлі заяв глави Нацбанку може скоректуватися вгору і повернеться до позначки 27,6 грн/$. Детальніше ми розповімо у статті.

Після деяких коливань курс гривні на тлі заяв глави Нацбанку може скоректуватися вгору і повернеться до позначки 27,6 грн/$.

Що ж буде з курсом

Курс української гривні припав, і вона торгується на рівні 27,65 грн/$.

За словами аналітиків, така динаміка спостерігається, незважаючи на заяви нового голови Нацбанку Кирила Шевченка про те, що коливання гривні знаходяться в межах норми, і регулятор останній тиждень не виходив з інтервенціями на ринок.

Шевченко вважає, що Глава МВФ і Світовий банк не будуть затримувати кредити для України, а Нацбанк буде тримати курс на політичну незалежність.

Тиждень без інтервенцій

Протягом тижня з 13 по 17 липня Нацбанк не проводив інтервенції на міжбанківському валютному ринку. Відмову від інтервенцій зафіксували вперше з вересня 2018 року.

За тиждень до цього інтервенції НБУ з купівлі валюти склали $92 млн, а протягом тижня з 30 червня по 3 липня регулятор купив на міжбанківському валютному ринку $169,8 млн.

У цілому ж, з початку 2020 року Нацбанк купив на міжбанку валюти на $3,977 млрд і продав на $2,944 млрд.

Гривня слабшає

Офіційний курс гривні до долара США за період з 13 по 21 липня знизився з 26,95 до 27,60 грн/$.

Протягом дня 20 липня на міжбанку долар подорожчав у продажі на 12 копійок — до 27,63 грн /$.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ