Наглядова рада “ПриватБанка” отримала 40 млн. гривен зарплатні за рік

“ПриватБанк” опублікував звіт про Наглядову Раду, який вимагало НБУ. В ньому говориться, що члени наглядової ради (9 людей) отримали більше 39 млн. грн. зарплатні. Banda.media розповість деталі.

Що трапилося

НБУ зажадав від “ПриватБанка” опублікування звіту, щодо зарплатні наглядової ради. В документі говориться, що за 2020 рік всі члени ради отримали 39,7 млн. грн. зарплатні. Цікаво, що з квітня по вересень держбанкам заборонили платити членам наглядової ради більше, ніж десять мінімальних зарплат – 47 230 грн.

Тому більшу частину вони отримали з січня по березень та з жовтня по грудень минулого року. Скільки саме – невідомо. В документі сказано, що члени ради отримали зарплатню згідно договору, який вони заключали. Але якщо вони отримували однакову зарплатню, то кожен міг отримати 713.5 тисяч в місяць.

Бонуси від банку

Ще “ПриватБанк”  витратив майже чотири мільйони гривен, щоб оплатити членам наглядової ради проживання та транспорт. З них один мільйон гривен банк заплатив компаніями, які надавали послуги.

Хто є членами наглядової ради

  • Шерон Іскі – голова.
  • Артем Валентинович Шевалев – представник держави за поданням Кабміну.
  • Еран Кляйн – незалежний представник.
  • Юлія Юрівна Мецгер – представник держави за поданням президента України.
  • Сергій Олександрович Олексієнко – представник держави за поданням комітету ВР України з питань фінансової політики та банківської діяльності.
  • Себастьян Шьонайх-Каролат – незалежний представник.
  • Надір Шейх – незалежний член.
  • Роман Миколайович Сульжик – незалежний представник.
  • Ольга Андріївна Томаш – незалежний представник.

Новий голова правління

27 травня наглядова рада Національного банку України призначила Герхарда Бьоша головою правління за результатами конкурсу. Правління Національного банку України погодило його кандидатуру та призначило його головою правління “ПриватБанка”

З 1993 по 2004 роки Герхард Бьош працював в банках головою управління казначейства та інвестиційного банкінга. Також в цей період він керував ринком капіталів та керував комерційним банкінгом. З 2004 року протягом двох років був головою департаменту світового казначейства та ринків в “Райффайзен Центральбанк”.

в березні 2006 року його призначили на посаду заступника голови уряду, а з листопада 2010 року він став першим заступником голови правління ” Райффайзен Банка Аваль”.

30 квітня 2021 року його звільнили з «Райффайзена».

Герхард Бьош

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ