«Нова Пошта» придбала кур’єрський сервіс, а український стартап залучив 440 тис. фунтів стерлінгів: інвестиції тижня

Редакція banda.media розповідає, кому вдалося залучити черговий раунд інвестицій і хто залучив $ 1,88 млрд у ході першого розміщення акцій.

Власники «Нової Пошти» купили iPost
Засновники «Нової Пошти» В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк інвестували в кур’єрський сервіс iPost. Про це пише Retailers. Суму угоди не розголошують. Віталій Яницький, керуючий партнер GOlab, оцінив технології iPost в $ 500 тис.

«Ми завжди тримаємо руку на пульсі світових трендів і нових технологій, тому не можемо бути осторонь від краудсорсінгових проектів, які змінюють економіку в цілому і галузь логістики зокрема. Ми інвестуємо в швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такий », – прокоментували в« Новій Пошті ».

Що таке iPost

iPost – український стартап, який заснували в 2016 році Максим Плющев і Сергій Жмуд. Ця онлайн-платформа з’єднує кур’єрів і відправників. Кур’єри реєструються в додатку iPost, де знаходять замовлення, і доставляють їх за оплату. З кожної доставки iPost бере комісію. Мінімальна вартість доставки складає 50 грн. Відправник і одержувач можуть відслідковувати посилку онлайн.

Розробник мобільних ігор Playtika залучив $ 1,88 млрд у ході IPO

В ході першого публічного розміщення Playtika залучила $ 1,88 млрд – по $ 27 за акцію. Засоби витратять, щоб покрити загальні корпоративні витрати, погасити кредити, а також на майбутні інвестиції та придбання.

Що таке Playtika

Playtika розробила такі ігри: Caesars Casino, Slotomania, House of Fun, Bingo Blitz.
За даними компанії, додатки встановили близько 500 млн користувачів, а в день 11,5 млн людей використовують їх. В Україні працюють 600 співробітників.

Стартап Poptop привернув 440 тис. Фунтів стерлінгів: його заснували українці
Стартап Poptop, який створили українці Євген Шестопал і Гнат Тхорівський, привернув 440 тис. Фунтів стерлінгів інвестицій від приватних інвесторів і фондів DSW Ventures, NorthStar Ventures.
Гроші витратять на розширення платформи і вихід на міжнародний ринок.

Що таке Poptop

Poptop – сервіс для планування заходів. Клієнт може розмістити запит на надання послуг для заходу (кейтеринг, трансфер, музичний супровід, декор і так далі). Всі, хто може надати послуги, приймають заявку на виконання. Під час карантину сервіс почав надавати послуги для онлайн-заходів і доставку їжі. Працює платформа в Україні та Великобританії.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ