Нові фільтри пошуку та коментарі в каналах – оновлення Telegram

Telegram аносував чергове оновлення месенджера. У версію 7.1 впровадили можливість коментувати записи в каналах, додали фільтри для пошуку за повідомленнями, а також анонімне адміністрування груп.

Фільтри пошуку

Користувачі Telegram тепер зможуть налаштувати пошук не тільки за повідомленнями, а й по вкладеннях: Медіа, Посилання, Файли і інше. Крім цього, в рядку пошуку можна обмежити діапазон дат, а також вказати, де саме потрібно здійснити пошук – в чаті з певним контактом, в групі, каналі або боті.

Фото тут і далі: Telegram

Коментарі в каналах і анонімне адміністрування

  • Повідомляється, що до постів в Telegram-каналах користувачі тепер можуть залишати нативні коментарі. Така можливість доступна тільки в тих каналах, у яких є кнопка «Обговорити». При цьому, прокоментувати запис може будь-який користувач, навіть якщо він не є учасником каналу.

  • Користувачі будуть отримувати оповіщення про відповіді на коментарі в чаті «Відповіді».
  • Адміністратори можуть включити коментарі в налаштуваннях каналу в розділі «Обговорення». Відповідати на них можна анонімно.

Крім цього, в групах адміністратор може також включити анонімність. Таким чином, цей адміністратор буде прихований зі списку учасників, а його повідомлення в чаті будуть публікуватися від імені групи.

Що ще

  • Крім усього іншого, в месенджері з’явилися нові спливаючі повідомлення. Наприклад, при видаленні повідомлень або збереженні мультимедіа.
  • У групових чатах можна подивитися збільшену фотографію учасника, затиснувши пальцем її мініатюру.
  • Користувачі, у яких підключено кілька облікових записів, тепер можуть швидко переглянути інші списки чатів. Для цього необхідно затиснути палець на перемикачі.
  • Також представлені нові анімовані емодзі.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ