Новий сайт відстежує вплив твітів Ілона Маска на крипторинок – як працює ElonOMeter

У мережі з’явився сайт, який відстежує вплив твітів засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска на капіталізацію криптовалюти – ElonOMeter. На це звернуло увагу видання dev.by.

Творці сайту відзначають, що Ілон Маск зараз – найвпливовіша особа у криптовселенній. Люди, які стежать за крипторинком й торгують на ньому, часто не розуміють, як реагувати на твіти засновника Tesla та SpaceX. Розробники переконані, що аналіз висловлювань Маска у Twitter допоможе користувачам вивчити їх вплив на «емоційний» ринок та приймати більш правильні та виважені рішення.

Як працює ElonOMeter

Сайт оновлюється після кожного твіту Ілона Маска. Останнім був пост із позначкою біткоїна та розбитим серцем, який засновник Tesla та SpaceX опублікував 4 червня.

Цей твіт Маска обвалив курс биткоїну на 3,4% у той же день.

Зображення тут і надалі: ElonOMeter

На сайті також є інтерактивний графік під назвою Elon’s Crypto Hustle, що можна перевести як «Крипторозводка Ілона». Він показує динаміку на ринку криптовалюти після постів Маска у Twitter. При натисканні на кожен стовпець можна побачити, як змінилася капіталізація крипторинку та перейти по посиланню на твіт, після якого відбулися скачки.

На графіку відображаються дані з січня 2021 року – це був єдиний місяць, коли засновник Tesla та SpaceX посприяв зростанню ринку.

На сайті ElonOMeter є і більш кумедні метрики. Наприклад, шкала настрою Маска – після кожного твіту на ній рухається стрілка. 0% – означає Elon is Sad, 100% – Elon is Happy. Зараз, як можна побачити, йому швидше сумно.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ