Новий тизер S.T.A.L.K.E.R. по-новому відкрив вже знайомі гравцям локації

Студія GSC Game World опублікувала тизер S.T.A.L.K.E.R. 2, в якому показала вже знайому шанувальникам серії локацію – тунелі під заводом Юпітер.

Крім цього, студія запустила масштабний розпродаж на ігри S.T.A.L.K.E.R. в сервісі цифрової дистрибуції комп’ютерних ігор GOG.com, де всю серію можна купити трохи дорожче $8.


У третій частині – «S.T.A.L.K.E.R .: Заклик Прип’яті» – гравці вже змушені були спускатися в ці тунелі, щоб потрапити в місто-привид. Кожен метр локації доводилося проходити боєм – давно занедбані, наповнені отрутою тунелі кишіли мутантами і аномаліями.

На відміну від того, що ми вже бачили – в новому тизері трапляються кадри цієї локації до аварії – всюди горить світло, по рейках їздять навантажені поїзди і в цілому в тунелях кипить життя.

«Ходять чутки, що є секретний тунель в Прип’ять під «Юпітером». Хоча ці чутки зазвичай починають розповідати після другої склянки, та й на тому «Юпітері» таке твориться, що ніхто туди особливо сунутися не сміє», – йдеться в описі на Facebook.

Розпродаж

Купівля старих ігор зараз – найкращий спосіб підтримати розробку S.T.A.L.K.E.R. 2 і студію GSC Game World. На GOG комісія менше, ніж в тому ж Steam, і більша частина грошей потрапить розробникам.

Вартість ігор:

  • «S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля» – $2,44 (70 грн);
  • «S.T.A.L.K.E.R .: Чисте небо» – $2,04 (60 грн);
  • «S.T.A.L.K.E.R .: Заклик Прип’яті» – $3,67 (100 грн).

Зараз всю колекцію можна зібрати за $8,15 або близько 230 грн.

Ретроспектива всесвіту S.T.A.L.K.E.R.

Схоже, що ретроспектива вже знайомих гравцям локацій стає звичною «фішкою» тизерів S.T.A.L.K.E.R. 2, адже протягом вересня GSC Game World вже публікувала анімацію, на якій була зображена одна з локацій з оригінальної гри – АТП.

А після цього показали начерки «доаварійної» Старої церкви на болотах з другої гри серії, «S.T.A.L.K.E.R .: Чисте Небо».

«Ми ховаємося тут так довго, що іноді мені здається, що весь світ – одне велике болото. Одного разу я чув історію про те, що це була звичайна земля з селами, полями і всім іншим», – цитата одного з бійців угруповання Чисте небо з однойменної гри.

Дата виходу S.T.A.L.K.E.R.2

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде на Xbox Series X і PC імовірно в 2021 році, проте в інформації, опублікованій на сайті гри після виходу першого трейлера,  кажуть, що розробники поки не готові розкрити точну дату.

Гру представили на презентації Microsoft, вона буде безкоштовно доступна підписникам Xbox Game Pass і стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft.

Як повідомляє DTF, а на консолях поточного покоління (PlayStation 4 і Хbox Оne Х) вона не вийде.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ