Новий український венчурний фонд Pragmatech Ventures інвестував в HR-сервіс Hurma System

Венчурний фонд Pragmatech Ventures інвестував в компанію Hurma System в сфері автоматизації HR.

Це – перша угода Pragmatech Ventures. Суму не розголошують, проте середній чек фонду заявлений в діапазоні від $500 000 до $2 млн. Інвестиція в Hurma System проведена в раунді А.

Капітал направлять на те, щоб прискорити розвиток системи управління HR-процесами і рекрутінгом, а також підготувати продукти Hurma System до виходу на міжнародні ринки.

Що таке Hurma System

Hurma System – це український HR Tech-продукт, система HRM/HRIS (Human Resource Management/Human Resources Information System), запущена у вересні 2018 року. Система автоматизує HR та рекрутингові процеси компаній, а також управління цілями (OKR) і ефективністю співробітників. Таким чином, Hurma System спрощує роботу фахівців з персоналу.

Станом на серпень 2020 року серед клієнтів Hurma System – більше 500 компаній з більш ніж 60 000 користувачів. У їх числі Banda Agency, Aimbulance, HYS Enterprise, Cleveroad, Sendpulse, Hubber, Yalantis, а також ряд державних підприємств, серед яких Фонд держмайна України.

«За два роки існування продукту ми сформували велику клієнтську базу і завоювали довіру українського HR-ком’юніті. У нас амбітні плани: і далі розвивати продукт і його функції, надаючи нашим клієнтам максимум можливостей, виходити на нові ринки. Інвестиції, а також експертиза Pragmatech допоможуть нам впевнено рухатися по обраному курсу», – коментує CEO Hurma System Володимир Федак.

 

«HR Tech показує високі темпи зростання: 14% щорічно протягом останніх п’яти років. За прогнозами, така динаміка збережеться як мінімум до 2025 року. Ми бачимо величезний потенціал у розвитку Hurma System і плануємо супроводжувати компанію в її шляху на міжнародні ринки, – каже Євген Сергєєв, засновник і генеральний партнер Pragmatech.

У країнах з розвиненою економікою витрати на цифрові HR-рішення складають в середньому близько $310 на співробітника в рік. Навіть попри те, що в економіках, що розвиваються ця сума може бути втричі менше, ринок HR-технологій надзвичайно перспективний. Упевнений, український продукт буде конкурентний і знайде своїх клієнтів і поза Україною.

Про Pragmatech Ventures

Pragmatech Ventures – венчурний фонд, що інвестує в B2B SaaS проекти на ранніх стадіях розвитку, орієнтований на стартапи Центральної та Східної Європи в напрямку Enterprise Software. У пріоритеті: HR Tech, Bio Tech, Property Tech, Marketplaces & Market Networks.

До складу Pragmatech входить також і стартап-студія Pragmatech Studio, яка генерує і валідує нові бізнес-ідеї, збираючи навколо них команди підприємців.

Pragmatech заснував CEO iDeals Євген Сергєєв, однак, як пояснили в фонді, він не пов’язаний безпосередньо з бізнесом iDeals, не є його частиною і працює незалежно. Капітал для інвестицій Pragmatech Ventures надають засновник і кілька партнерів.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ