NYDIG залучила рекордні $1 млрд, а Anchorage оцінили у $3 млрд

Криптовалютна індустрія приваблює дедалі більше інституційних гравців. Про це говорять і нові інвестиції в інфраструктуру, і все більш пильна увага, яку компанії виявляють до біткоїну як активів для вкладів.

NYDIG залучила $1 млрд при оцінці $7 млрд

Орієнтована на великих гравців платформа New York Digital Investment Group (NYDIG) залучила $1 млрд, закривши рекордний для індустрії фінансовий раунд. Інвестори оцінили компанію у $7 млрд.

Раунд очолила WestCap. У ньому брали участь Bessemer Venture Partners, FinTech Collective, а також компанії Affirm, FIS, Fiserv, MassMutual, Morgan Stanley і New York Life, які раніше підтримували NYDIG.

Anchorage залучив $350 млн при оцінці $3 млрд

Орієнтований на інституційних клієнтів криптобанк Anchorage закрив раунд фінансування Серії D у розмірі $350 млн при оцінці $3 млрд. Його очолила KKR.

Фінансування також надали Goldman Sachs, Andreessen Horowitz, Alameda Research, Apollo, Wellington Management, BlackRock, Blockchain, Kraken та PayPal Ventures.

Залучені кошти спрямують на міжнародну експансію та підтримку ініціатив банків та корпорацій щодо створення криптовалютних продуктів для клієнтів.

1inch Network залучив $175 млн від Alameda Research, VanEck та інших інвесторів

DeFi-проект 1inch Network закрив раунд фінансування Серії B на $175 млн. Його очолила Amber Group за участю близько 50 інвесторів. Серед них VanEck, Fenbushi Capital, Alameda Research, Celsius, Nexo та Gemini Frontier Fund.

Залучені кошти спрямують на розробку нових протоколів, створення додаткових функцій токена 1INCH, розширення штату та вдосконалення 1inch відповідно до вимог до DeFi-проектів регуляторів у Європі та США.

SoftBank інвестував $150 млн у платформу метавсесвіту Zepeto

Платформа метасвіту Zepeto від провідної південнокорейської інтернет-компанії NAVER Corporation залучила $150 млн від SoftBank в рамках раунду фінансування Серії B.

Користувачі віртуального світу створюють тривимірні аватари і можуть взаємодіяти між собою, відвідувати заходи та набувати цифрових предметів, включаючи одяг від Gucci та Ralph Lauren.

Оцінка Zepeto перевищила $1 млрд.

Платіжний додаток Lydia залучив $100 млн

Платіжний додаток Lydia закрив раунд фінансування Серії С на суму $100 млн. Оцінка стартапу перевищила $1 млрд.

У раунді взяли участь існуючі інвестори Tencent, Accel та Founders Future разом з новими Dragoneer та Echo Street.

Аудиторія платіжної програми складає 5,5 млн користувачів.

Залучені кошти спрямують на розширення команди до 800 осіб у найближчі три роки та збільшення аудиторії в Європі до 10 млн. активних клієнтів до 2025 року.

Sequoia Capital очолила раунд фінансування CertiK на $80 млн

Орієнтований на аудит безпеки смарт-контрактів стартап CertiK залучив $80 млн у рамках раунду фінансування Серії B2. Його очолила Sequoia Capital China.

У раунді також брали участь Tiger Global, Coatue Management та GL Ventures. Загальний обсяг інвестицій перевищив $140 млн, оцінка стартапу становила майже $1 млрд.

Nansen залучила $75 млн при оцінці $750 млн

Аналітична компанія Nansen залучила $75 млн за підсумками раунду фінансування Серії B, який очолює Accel. У ньому також брали участь GIC, Andreessen Horowitz, Tiger Global, SCB 10X та інші венчурні інвестори.

Залучені кошти спрямують на створення та розвиток нових продуктів, наймання персоналу, а також розширення глобальної присутності завдяки «інноваційним функціям та мультичейн-інтеграціям».

Kraken Ventures залучила $65 млн для інвестицій у криптостартапи

Венчурна компанія Kraken Ventures залучила $65 млн у свій перший фонд, який інвестує у криптовалютні та технологічні стартапи на ранніх стадіях.

Фірма вже підтримала Blockdaemon, Anchorage, Messari, Hashflow, Acala, pStake та інших. Фонд орієнтований на початкові інвестиції у розмірі від $500 000 до $2 млн.

Блокчейн-фірма TRM Labs залучила $60 млн від Tiger Global та інших інвесторів

Аналітична блокчейн-фірма TRM Labs закрила раунд фінансування Серії В у сумі $60 млн. Його очолила інвестиційна фірма Tiger Global.

У раунді також взяли участь Visa, PayPal Ventures, Block (колишній Square), Jump Capital, DRW Venture Capital, Marshall Wace, Citi Ventures, Amex Ventures та інші.

Блокчейн-підрозділ біржі Upbit залучив $60 млн

Lambda256, блокчейн-підрозділ оператора біткоін-біржі Upbit південнокорейської фінтех-компанії Dunamu, залучило $60 млн у раунді фінансування Серії B. За його підсумками оцінка фірми перевищила $300 млн.

У раунді взяли участь Dunamu, Hanhwa Systems, Chong Kun Dang, Yanolja, Daelim, VTI Partners, DSC Investments, Shinhan Venture Capital, KB Investments та SBI Investments.

Залучені кошти спрямують на розширення бізнесу у сфері «Блокчейн-як-послуга», де компанія налічує понад 3300 корпоративних клієнтів.

Криптостартап Ramp залучив $52,7 млн ​​інвестицій

Інфраструктурний криптостартап Ramp залучив $52,7 млн ​​під час раунду фінансування Серії А. Його очолила Balderton Capital.

У раунді брали участь NFX, Galaxy Digital, Seedcamp, Firstminute Capital, а також співзасновник Wise Таавет Хінрікус та CEO TrueLayer Франческо Сімонескі.

Залучені кошти спрямують на збільшення штату співробітників, укладання нових партнерств та розширення співпраці з такими відомими гравцями, як Mozilla, Opera, Sorare та Axie Infinity.

Материнська компанія біткоін-біржі Mercado Bitcoin залучила $50,3 млн.

2TM Group, материнська компанія бразильської криптовалютної біржі Mercado Bitcoin, закрила розширений раунд фінансування Серії B на $50,3 млн.

Серед нових інвесторів – американські фонди 10T та Tribe Capital, а також бразильські компанії Traders Club, Pipo Capital та Endeavour.

Залучені кошти спрямують на розширення у Латинській Америці. Як «пріоритетні напрями» компанія назвала Аргентину, Чилі, Колумбію та Мексику.

Також на ForkLog:

  • Блокчейн-стартап вихідців із Meta залучив $36 млн від Andreessen Horowitz.
  • Орієнтований на криптовалюти робо-едвайзер Stacked залучив $35 млн.
  • Animoca Brands підтримала венчурний акселератор Brinc у раунді на $30 млн.
  • BitNile очолила раунд фінансування DeFi-проекту Earnity на $15 млн.
  • DeFi-платформа Slingshot Finance залучила $15 млн.
  • Alameda Research та Animoca Brands підтримали платформу P2E-ігор у раунді на $6,5 млн.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ