Олег Артишук из «Точка G» стал акционером Netpeak Agency

Олег Артішук, автор блогу “Точка G”, став міноритарним акціонером Netpeak Agency (входить до Netpeak Group). Про це заявив фундатор Netpeak Артем Бородатюк в останньому випуску програми. Telegram-канал «Конспект» опублікував основне у форматі до 5 хвилин із майже двогодинного інтерв’ю. Редакційна колегія Banda.Media розповідає подробиці угоди.

За словами Бородатюка, це “перший і, можливо, останній акціонер Netpeak”. Бородатюк продав частину своєї частки, зробивши кешаут. Яку частку отримав Олег Артішук, не розкривається, але наголошується на тому, що це дуже невелика частка.

«Netpeak є лідером ринку з класною командою та досвідом. Останні сім років вони неухильно зростають. Для мене це синергія, тому що медійність дозволить на неї позитивно вплинути», — каже Артішук.

Бородатюк також розповів у редакції Banda.Media, що підприємці обговорюють можливе партнерство вже кілька років. У результаті участь Артишука в агенції було узгоджено. Бородатюк наголосив, що йдеться про агенцію, а не про групу Netpeak.

«Для Олега це актуальний бізнес, у нього багато контактів та розвинений нетворкінг. Тепер він може надсилати клієнтів в агентство. Тобто, це нове джерело лідів у тій сфері, де ми самі не можемо впоратися з нетворкінгом», — пояснив Бородатюк.

Netpeak Agency – performance marketing-агенція. У команді працює 350 осіб, АRR – $15 млн. Загалом Netpeak Group – близько 900 осіб.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ