Отримати 1000 грн від Президента можна у «А-Банку»

09 грудня 2021 року «А-Банк» реалізував можливість оформлення віртуальної картки «єПідтримка» для отримання 1000 грн від Президента.

«Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, яка зазнала втрат під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувалися, та пропонує за рахунок коштів, наданих за участь у кампанії вакцинації, підтримати бізнес із сфери культури, спорту, перевезень, що найбільше постраждав під час карантину. Кожен матиме вибір, на що витратити 1000 грн, — книги, квитки до театру, на концерт тощо».

9 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про виплату 1000 грн. допомоги українцям. Одержання допомоги здійснюватиметься через механізм видачі коштів на віртуальну картку єПідтримка. А-Банк одразу після ухвалення постанови надає можливість українцям відкрити рахунок для отримання виплати — оформити картку єПідтримка.

Карту є Підтримка можна оформити в А-Банку двома способами.

  1. У мобільному додатку ABank24: у гаманці серед своїх карт вибрати картку «єПідтримка», на барабані вибрати меню «Карта єПідтримка» та натиснути кнопку «Отримати».
  2. У відділенні «А-Банку»: повідомити співробітника банку, що вам потрібна віртуальна карта «єПідтримка».

Оформлення цієї картки безкоштовне. Не буде жодної плати за обслуговування.

Після оформлення картки вже 19 грудня у додатку «Дія» можна обрати створений у «А-Банку» рахунок та надіслати заяву для нарахування 1000 гривень. Виплати отримають усі громадяни України, які мають повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у додатку «Дія» незалежно від того, коли вони вакцинувалися. Послуга не працює із сертифікатами, згенерованими на порталі або отриманими у сімейного лікаря. Тільки із сертифікатом у додатку «Дія».

Критерії отримання виплати:

  • вік 18+;
  • вакцинація двома дозами та наявність «зеленого» COVID-сертифікату у додатку «Дія»;
  • громадянин України.

Витратити 1000 грн можна у категоріях бізнесу, які найбільше постраждали від карантину: креативна, транспортна та спортивна категорії. “А-Банк” розпізнає їх при оплаті карткою за допомогою МСС-кодів – чотиризначний код, закріплений за категорією бізнесу. При оплаті карткою є Підтримка він повинен співпадати з одним із кодів. Тож витратити гроші на інші цілі, перевести їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо. Наприклад, при спробі розплатитися карткою в магазині одягу, Банк оплату не проведе, оскільки ця торгова точка має МСС-код «Одяг». Але при оплаті квитка на потяг або книги платіж пройде, оскільки ця торгова точка має відповідний МСС, який підпадає під програму «єПідтримка».

Гроші надаються на чотири місяці з моменту отримання, якщо за чотири місяці гроші не будуть витрачені, рахунок закриють, а гроші повернуться до держбюджету.

Про А-Банку:

“А-Банк” представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користується понад 1,6 млн. клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, і юридичним особам. Основна мета банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами “А-Банку” слідкуйте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Дія:

«Дія» – це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Все дуже зручно і завжди під рукою в смартфоні.

На порталі можна отримати понад 70 державних послуг, а в оновленому мобільному додатку — доступ до 15 своїх цифрових документів та 12 послуг.

Серед документів: ID-карта та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНУКПН), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО) та COVID-сертифікати. На особливу увагу заслуговує революційна технологія «Дія. Підпис» — найзахищеніший електронний підпис прямо в смартфоні.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ