Перший запуск ракети Firefly Aerospace запланований на 2 вересня

Аерокосмічна компанія Firefly Aerospace українського підприємця Макса Полякова успішно провела тестування двигуна ракети  Alpha та повідомила, що перший тестовий запуск компанії запланований на 2 вересня.

Зображення: Firefly Aerospace

Опубліковане компанією відео показує, як 29-метрова ракета Alpha успішно проходить  вогневі випробування, під час яких двигун був успішно запущений на 15 секунд, а сама ракета, закріплена тримачами, продовжувала залишатися на землі.

” Firefly провела статичні вогневі випробування ракети-носія Alpha на своєму стартовому майданчику Vandenberg. Повністю заправлений, готовий до польоту апарат запустив двигун першого ступеня протягом 15 секунд”, – заявили в компанії.

Вогневі випробування – один із ключових етапів перевірки готовності ракети до справжнього запуску та її успішне проходження відкриває для Firefly Aerospace можливість запуску вже в найближчий час.

“Тест пройшов успішно та відкриває Firefly  шлях до першої спроби запуску, яка зараз запланована на 2 вересня”, – відмітили в Firefly Aerospace.

Під час першого запуску Alpha повинна буде вивезти на орбіту нетехнічних та технічних корисних навантажень із 7 різних країн, які були обрані в ході глобального конкурсу ще в 2019 році.

Як повідомляють на сайті компанії, нетехнічні корисні навантаження включають дитячі малюнки, повідомлення від дітей в педіатричних лікарнях та фото попередніх космічних польотів. Технічне навантаження варіюється від супутників 3U до 27U, наданих відомими університетами та некомерційними організаціями з всього світу.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ